TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Gry i zabawy pod błękitnym drzewem

Pragnienie zabawy u dzieci trwa nieustannie. Potrafią one na wiele sposobów przeobrażać skrawki materiałów, kawałki drewna, czy też przedmioty użytku codziennego w lalki, samochodziki, zwierzątka, maski, kapelusze itd. Interpretując z fantazją sugestie, jakie podpowiadają im rozmaite przedmioty, dzieci nimi manipulują, tworząc niezliczone ilości form i kolorów.

Ta książka uczy projektowania, eksperymentowania, weryfikowania i realizowania gier starych i nowych. Jej autorka Renata Gostoli posiada olbrzymie doświadczenie, które zdobywała przez wiele lat na temat, jak zabawić dzieci stymulując równocześnie ich kreatywność.

W tym wydaniu przedstawiła swoje najbardziej udane gry i zabawy, które były emitowane w programie telewizyjnym "Błękitne drzewo". W rezultacie powstał podręcznik zawierający wiele pomysłów na wspaniałą zabawę, sympatyczny i dowcipny, bogaty w propozycje i sugestie, aby wykonać szereg różnorodnych przedmiotów do gry. Pod kierunkiem mamy lub nauczyciela dzieci w wieku od 4 do 9 lat będą mogły zrealizować, indywidualnie lub w grupie książki do dotykania, torby do jedzenia, maski do wysłania, zwierzątka do napełnienia w formie dawnej komunikacji, zawsze aktualnej.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Jedność
Autor: Renata Gostoli
Rok wydania: 2000
Ilość stron: 139
Wymiar [mm]: 125x135
EAN: 9788372249746
ISBN: 83-7224-974-1
ID: 26061

Zobacz również

Gry i zabawy pod błękitnym drzewem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...