TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Guadalupe. Żywy obraz (+ DVD)

autor: 54
Rok 1531, Meksyk. Aztekowi Juanowi Diego ukazuje się piękna niewiasta - Matka Boża z Guadalupe. Biskup Juan de Zumarraga nie wierzy jednak w opowieści Indianina. Duchownego przekonuje dopiero niezbity dowód w postaci niezwykłego wizerunku Maryi...
Przesłanie i obraz z Guadalupe są bardzo ważne dla współczesnego świata. Nie ulega wątpliwości, że Opatrzność Boża prowadziła i błogosławiła nasze czasy, w których doszło do kanonizacji Juana Diego.
Z tego miejsca w dniach od 9 do 12 grudnia w 1531 roku Maryja skierowała do całego świata przesłanie. Jest to najstarsze objawienie maryjne oficjalnie uznane przez Kościół Katolicki.
Juan Diego, dobry i pokorny, jest wzorem świętości dla współczesnego świata. Pozwolił napełnić się miłością Maryi i dał się Jej poprowadzić.
Film zgłębia historię powstania i znaczenia obrazu Matki Boskiej z Guadalupe. Opowiada o wielu niezwykłych zjawiskach, związanych z cudownym wizerunkiem Maryi.
Interesującym wypowiedziom naukowców towarzyszą fabularne rekonstrukcje wydarzeń związanych z objawieniem się Matki Bożej św. Juanowi Diego Cuauhtlatoatzinowi na wzgórzu Tepeyac.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Producent/dystrybutor: Wydawnictwo M
Autor: 54
Rok wydania: 2013
Czas trwania [h:m:s]: 00:54:00
EAN: 9788375956467
ID: 274413

Zobacz również

Guadalupe. Żywy obraz (+ DVD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...