TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Handlowanie to gra

Książka ta została napisana dla tych, którzy poszukują większej satysfakcji w roli handlowca, szanują swój zawód i chcą być profesjonalistami. Jest to praktyczny poradnik dla wszystkich, którzy obsługują klienta i sprzedają produkty swojej firmy.

Specyfiką tej książki jest to, że dotyczy polskiego rynku, polskich klientów i polskich handlowców. Autorzy, korzystając z dziesięcioletniego doświadczenia w szkoleniu pracowników firm handlowych, opisują konkretne narzędzia:

* zjednywanie klienta i rozpoznawania jego potrzeb,
* radzenia sobie z grami kupieckimi,
* budowania profesjonalnej podstawy handlowej.

Handlowanie to sztuka zadowolenia klienta bez ulegania jego wygórowanym żądaniom. Do każdego klienta prowadzi jakaś droga, tylko nie zawsze handlowcy mają odwagę na nią wkroczyć.

Na płycie VCD znajduje się film "Debiuty handlowe", który pozwoli Ci uniknąć wielu błędów w pierwszym etapie negocjacji handlowych. W tej fazie celem kupujących jest osłabienie sprzedającego, ustawienie rozmowy na jak najlepszych warunkach dla siebie. Ten film podpowiada, jak nie wpaść w żadną z zastawionych przez kupującego pułapek.

Ukazane są typowe zachowania klientów, jak również sposoby skutecznego radzenia sobie z nimi. Cennym uzupełnieniem materiału jest zaprezentowanie sposobów rozpoznawania podświadomych motywów klienta i jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: one press
Autor: Wojciech Haman, Jerzy Gut
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 148x210
EAN: 9788373612655
ISBN: 83-7361-265-3
ID: 154162

Zobacz również

Handlowanie to gra
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...