TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Heterofobia? Homoseksualizm a greckie korzenie Europy

Ocena:
(2 opinii)

Po udanych przemarszach przeciwników dyskryminacji osób "kolorowych", dyskryminacji kobiet, dyskryminacji ekosfery, ulicami zachodniego świata przetaczają się hałaśliwe demonstracje "przeciwników homofobii". Co ze swojej istoty jest celem tych zgromadzeń, skoro "prywatne" praktykowanie homoseksualizmu cieszy się dzisiaj tą samą równością, co "prywatne" praktykowanie "heteroseksualizmu"? Czyżby chodziło o zdobycie społecznej akceptacji dla tego typu praktyk?

Współczesny politycznie zorganizowany homoseksualizm nieraz powołuje się na obiegową opinię świata nauk humanistycznych, iż potęgę kulturową starożytnej Grecji stworzyli homoseksualiści, a w każdym razie, że twórcy tej kultury uważali homoseksualizm za całkowicie akceptowalną formę zachowań. Czy na tę opinię można się zgodzić? Czyżby jednym z filarów Europy był homoseksualizm?

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Prawda o homoseksualiżmie

Książka jest niezwykle ciekawa. Z uwagi na obecnie trwającą nachalną politykę która promuje homoseksualizm jako coś naturalnego, autor ,jako etyk, w sposób rzetelny, pokazuje jak ten problem był traktowany już w starożytnej Grecji, która jest filarem kultury Europy. Takie pozycje są niezwykle cenne dla poznania prawdy i to nie tylko z pozycji katoloka.

autor opinii: Urszula Włodarczyk

Rozwiewa mity

Książka rozprawia się z mitami budowanymi w ostatnich latach przez środowiska LGBT. Autor nie wyciąga wniosków tylko podaje fakty, co stanowi o sile całego dzieła :)

autor opinii: Sławek Pietrasiewicz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Maternus Media
Autor: Marek Czachrowski
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788389701022
ISBN: 83-89701-02-2
ID: 51252

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Heterofobia? Homoseksualizm a greckie korzenie Europy Heterofobia? Homoseksualizm a greckie korzenie Europy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...