TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Widzialne i niewidzialne cz. 2

Ocena:
(1 opinii)

Seria "Widzialne i niewidzialne" to niesamowite audycje, które odkrywają tajemnice wiary i demaskują kłamstwo magii, okultyzmu czy astrologii. Cykl swoją premierę miał na antenie Radia Plus w ostatnim roku XX wieku, a kolejne odcinki były emitowane przez 20 miesięcy.

Druga część cyklu "Widzialne i Niewidzialne" zawiera historie ludzi uwikłanych w trzy zupełnie różne, bardzo popularne i groźne propozycje duchowe.

Horoskopy i astrologia - ciemna strona gwiazd, czyli groźne kłamstwa

W XXI wieku więcej ludzi wierzy w horoskopy niż w istnienie diabła. Dlaczego? Czy w gwiazdach zapisana jest przyszłość człowieka? Kto może ją odczytać i za jaką cenę? Czy poprzez czytanie horoskopów można wejść w dialog z mocami ciemności? Zespół "Widzialne i Niewidzialne" dotarł do najbardziej renomowanych astrologów w Polsce, by szukać odpowiedzi na te pytania. Czy je znalazł?

Wschodnie sztuki walki - na usługach demonów

Kim był twórca aikido? Czyjej siły używa człowiek, który stosuje wschodnie sztuki walki? Zespół "Widzialne i Niewidzialne" dotarł do byłych mistrzów wschodnich sztuk walki, którzy zorientowali się, że wraz z rosnącą sprawnością fizyczną tracą całkowicie wolność duchową. Dwie podobne historie z Polski i USA są świadectwami ucieczki z krainy mroku do życia w świetle.

Hare Krishna - sekta, która zabiera życie

Kim jest Krishna? Dlaczego mass media kreują wizerunek ruchu Hare Krishna jako pokojowego i przyjaznego człowiekowi? Czy Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny to sekta, która zabiera życie, a może religijna grupa wzniosłych ideałów? Co proponuje swym wyznawcom? Jaka jest cena otrzymanych w ruchu mocy? Sergiusz, podążając za Kriszną zdobył umiejętności czytania cudzych myśli, uzdrawiania, widzenia przez ściany. Zespół "Widzialne i Niewidzialne" jako pierwszy poznał jego tajemnicę.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Prawda wyzwala

Ta pozycja na przykładach ludzi oraz poprzez naukę KK pokazuje jak bardzo zła jest rzeczywistość: Horoskopów, Wschodnich Sztuk walk i sekty Hare Krishna.

autor opinii: Rafał Furmański

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD Box
Wydawca: Wydawnictwo Raj Media
Autor: Jacek Królikiewicz
Rok wydania: 2000
EAN: 9788363154073
ID: 328241

Zobacz również

Zajrzyj do książki Widzialne i niewidzialne cz. 2 Widzialne i niewidzialne cz. 2
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...