TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Idziemy do zoo

Dzieci kochają chodzić do zoo. Tam szympansy robią głupie miny, wokół wybiegu przechadzają się tygrysy, a słonie wesoło trąbią.

Ta książka przedstawia ulubione przez dzieci zwierzęta, które podziwiają w zoo. Napisana prostym, pełnym humoru językiem przekazuje dzieciom ciekawe informacje o sposobie życia, wyglądzie i zachowaniu zwierząt zamieszkujących ogród zoologiczny. W tym leksykonie można odnaleźć wiele informacji, które bawią i uczą.

Znajdziemy tu:

  • około 40 całostronicowych pięknych zdjęć
  • ciekawe informacje o rozmiarach, miejscu występowania, wadze, sposobie żywienia oraz występowaniu poszczególnych mieszkańców ogrodu zoologicznego
  • zabawne komentarze, którzy towarzyszą czytelnikom podczas lektury książki
Ogród zoologiczny jest miejscem niezwykłym, unikalnym, gdzie poznaje się zwierzęta wszystkimi zmysłami. Można poczuć drżenie naszych wnętrzności, gdy zamruczy słoń, zrozumieć potęgę lwa, gdy ten zaryczy, zadumać się nad światem zapachów przy wilku grzywiastym. Wizyta w zoo to zawsze wielkie przeżycie i okazja do solidnej edukacji. Z przewodnikiem zwiedza się zoo lepiej. Dzieci i młodzież wymagają jednak specyficznego przewodnika, a takim jest ta sympatyczna książeczka przybliżająca świat zoo w bardzo miły sposób. Do zobaczenia w zoo!

Andrzej G. Kruszewicz, Dyrektor Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Jedność
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 88
Wymiar [mm]: 225x225
EAN: 9788376605678
ISBN: 978-83-7660-567-8
ID: 265011

Zobacz również

Idziemy do zoo
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...