TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ignacy Loyola

Poznaj dramatyczne i te przełomowe chwile z życia Ignacego Loyoli! Doskonale opowiedziana historia tego człowieka pozwoli Ci poznać, dlaczego dziś tak wiele osób czerpie z niego inspirację.

To opowieść trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty! Zobaczysz tu nadzwyczajną przemianę wewnętrzną człowieka, która doskonale odzwierciedla istotę „ignacjańskiego ducha”.

Czy wiesz jaki był Ignacy Loyola zanim to się stało? Uwierzyłbyś, że był brutalnym żołnierzem, kobieciarzem, którego całe życie kręciło się wokół bogactw, sławy i władzy? Na szczęście podjął walkę na śmierć i życie ze swoimi wewnętrznymi demonami.

Mierzył się m.in. z depresją, myślami samobójczymi, wstrętem do samego siebie i miłosierdzia dla innych. W końcu przechodzi proces o herezję przed inkwizycją, by ostatecznie, wygrywając bitwę, stać się jedną z najważniejszych postaci w historii Kościoła.

Poetyka filmu, przesłanie, walory artystyczne, muzyka, kolor w połączeniu ze znakomitą grą aktorską głównego bohatera trafiają prosto do duszy widza i nie pozwalają mu zbyć seansu wzruszeniem ramion.

DVD: Czas trwania 124 min., lektor polski, napisy polskie

Zobacz zwiastun!

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Producent/dystrybutor: Rafael
Rok wydania: 2018
EAN: 9788365889607
ID: 411628

Zobacz również

Książka wyróżniona Ignacy Loyola
25.13 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...