TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Inspiracje na każdy dzień w roku

Wystarczą 3 minuty dziennie, byś był zmotywowany!

Jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś codziennie miał silną motywację do działania? A gdyby na zdobycie takiej motywacji wystarczyły tylko 3 minuty dziennie?

Myślisz, że to niemożliwe?

Aby zmieniać swoje życie i świat wokół Ciebie, potrzebujesz silnej motywacji. Jednym ze sposobów na zwiększanie swojej motywacji jest czytanie dobrych książek motywacyjnych. Ale problemem większości takich książek jest to, że dają motywację tylko na chwilę. Po ich przeczytaniu przez krótki czas wydaje nam się, że jesteśmy w stanie osiągnąć wiele, ale potem cały zapał opada...

Wyobraź sobie, ile mógłbyś dokonać, gdybyś każdego dnia miał silną motywację do działania. Przekonaj się, ile mógłbyś osiągnąć, gdybyś codziennie otrzymywał taką iskierkę nadziei i motywacji. Twoje życie mogłoby wyglądać zupełnie inaczej, gdybyś każdego dnia otrzymywał porady od jednego z najlepszych trenerów motywacji na świecie.

Dlatego potrzebujesz takiej książki, która będzie dla Ciebie nieustanną inspiracją. Książki, do której będziesz zaglądać każdego dnia i która codziennie będzie Cię motywować do działania, do zmian na lepsze.

Taka właśnie jest książka Ziga Ziglara.

Zig Ziglar to znana postać w świecie biznesu i rozwoju osobistego. Ale niewiele osób zdaje sobie sprawę, że Zig Ziglar to także głęboko wierzący i zaangażowany chrześcijanin.

Nawet w obliczu tragedii Bóg, poprzez swoje Słowo, dodaje otuchy tym, którzy Go szukają i pokładają w Nim ufność. Wszystko zaczyna się od obietnicy lepszego jutra, życia wiecznego, nieskończonego spokoju. To właśnie wiara - coś, co daje nadzieję w sytuacjach beznadziejnych.

Zig Ziglar

Dlaczego akurat te rozważania są tak niepowtarzalne? Wszystko to za sprawą ich wyjątkowego autora. To człowiek sukcesu, wybitny i znany na całym świecie trener biznesu i specjalista od motywacji.

Niezwykły humor oraz praktyczne porady i pytania sprawiają, że wskazówki Ziga Ziglara możesz od razu odnieść bezpośrednio do swojego życia. A jednocześnie są znacznie głębsze niż typowe historyjki motywacyjne, bo punktem wyjścia dla autora jest za każdym razem fragment Pisma Świętego.

Na każdej stronie tej książki, odpowiadającej dacie z kalendarza, znajdziesz ulubione biblijne fragmenty Ziga, oparte na nich refleksje, pytania zachęcające do odniesienia tych rozważań do własnego życia oraz inspirujące cytaty dające motywację do dobrego przeżycia każdego dnia.

"Inspiracje na każdy dzień roku" Ziga Ziglara pomogą ci odkryć i osiągnąć życiowy cel, lepiej wykorzystać wrodzone talenty oraz odnaleźć i pogłębić więź z Jezusem.

Poświęć tej książce codziennie 3 minuty, aby każdego dnia być zmotywowanym do działania!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Reighard Zig Ziglar Ike
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 376
Wymiar [mm]: 150x225
EAN: 9788374921978
ISBN: 978-83-7492-197-8
ID: 238892

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Inspiracje na każdy dzień w roku Inspiracje na każdy dzień w roku
39.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...