TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Inspiracje na każdy dzień w roku

Ocena:
(17 opinii)

Wystarczą 3 minuty dziennie, byś był zmotywowany!

Jak bardzo zmieniłoby się Twoje życie, gdybyś codziennie miał silną motywację do działania? A gdyby na zdobycie takiej motywacji wystarczyły tylko 3 minuty dziennie?

Myślisz, że to niemożliwe?

Aby zmieniać swoje życie i świat wokół Ciebie, potrzebujesz silnej motywacji. Jednym ze sposobów na zwiększanie swojej motywacji jest czytanie dobrych książek motywacyjnych. Ale problemem większości takich książek jest to, że dają motywację tylko na chwilę. Po ich przeczytaniu przez krótki czas wydaje nam się, że jesteśmy w stanie osiągnąć wiele, ale potem cały zapał opada...

Wyobraź sobie, ile mógłbyś dokonać, gdybyś każdego dnia miał silną motywację do działania. Przekonaj się, ile mógłbyś osiągnąć, gdybyś codziennie otrzymywał taką iskierkę nadziei i motywacji. Twoje życie mogłoby wyglądać zupełnie inaczej, gdybyś każdego dnia otrzymywał porady od jednego z najlepszych trenerów motywacji na świecie.

Dlatego potrzebujesz takiej książki, która będzie dla Ciebie nieustanną inspiracją. Książki, do której będziesz zaglądać każdego dnia i która codziennie będzie Cię motywować do działania, do zmian na lepsze.

Taka właśnie jest książka Ziga Ziglara.

Zig Ziglar to znana postać w świecie biznesu i rozwoju osobistego. Ale niewiele osób zdaje sobie sprawę, że Zig Ziglar to także głęboko wierzący i zaangażowany chrześcijanin.

Nawet w obliczu tragedii Bóg, poprzez swoje Słowo, dodaje otuchy tym, którzy Go szukają i pokładają w Nim ufność. Wszystko zaczyna się od obietnicy lepszego jutra, życia wiecznego, nieskończonego spokoju. To właśnie wiara - coś, co daje nadzieję w sytuacjach beznadziejnych.

Zig Ziglar

Dlaczego akurat te rozważania są tak niepowtarzalne? Wszystko to za sprawą ich wyjątkowego autora. To człowiek sukcesu, wybitny i znany na całym świecie trener biznesu i specjalista od motywacji.

Niezwykły humor oraz praktyczne porady i pytania sprawiają, że wskazówki Ziga Ziglara możesz od razu odnieść bezpośrednio do swojego życia. A jednocześnie są znacznie głębsze niż typowe historyjki motywacyjne, bo punktem wyjścia dla autora jest za każdym razem fragment Pisma Świętego.

Na każdej stronie tej książki, odpowiadającej dacie z kalendarza, znajdziesz ulubione biblijne fragmenty Ziga, oparte na nich refleksje, pytania zachęcające do odniesienia tych rozważań do własnego życia oraz inspirujące cytaty dające motywację do dobrego przeżycia każdego dnia.

"Inspiracje na każdy dzień roku" Ziga Ziglara pomogą ci odkryć i osiągnąć życiowy cel, lepiej wykorzystać wrodzone talenty oraz odnaleźć i pogłębić więź z Jezusem.

Poświęć tej książce codziennie 3 minuty, aby każdego dnia być zmotywowanym do działania!

Opinie naszych Klientów (17 opinii)Napisz swoją opinię

Fantastyczna uczta dla ducha, warta tych pieniędzy.

świetne!

warto zacząć dzień z taką inspiracją!

autor opinii: Adriana Żyłów

Prezent

Książka zamówiona jako prezent dla przyjaciółki, która lubi tego typu propozycje. Nie wiem jak wrażenia co prawda, ale jestem pełen wdzięczności dla klubu książki tolle.pl za przysługę jaką mi wyświadczyli! :) Piąteczka dla WAS! :)

autor opinii: Karol Grec

Spodziewałam się czegoś innego

Nie znając autorów zaryzykowałam. Jednak ta książka jest nie dla mnie. Ale to raczej moje osobiste trudności. Trudno mi skupić się nad tekstem rozważanym, kiedy on jest tak długi. Owszem, inspiracje ułatwiają rozważanie, ale jednak zawierają jak dla mnie zbyt wiele treści na jeden raz. Wiem, można wybrać jedną myśl zdanie, ale wówczas wydaje się treść okrojona... Podarowałam książkę osobie, która dotąd mało korzystała z rozważania tego typu i lubi bardziej opisowe, rozszerzone teksty. Jak dla mnie to zbyt wiele treści w jednym tekście, choć inspirujące. Ale może to moja zbyt rozbudzona wyobraźnia, a może jeszcze nieposkromiona.

autor opinii: Mariola Sielanko

:)

Inspiruje- każdego dnia :)

autor opinii: ala

warto!

Pozycja idealna do codziennej krótkiej refleksji nad jednym, czasem dwoma zdaniami z Biblii. Chętnie sięgam po tę książkę przed snem - porządkuje myśli i pozwala zatrzymać się w codziennym zabieganiu.

autor opinii: Agata Stefańska

Na pewno jest warta polecenia.

autor opinii: Edward Witkowski

Może być

Nie jest jakaś porywająca, nie wznieca motywacji, w sumie to nie bardzo inspirowała mnie tak dzień po dniu. Na pewno treści w niej zawarte były wartościowe, rozważania autora bardzo trafione, ale na mnie nie wywarła specjalnego wrażenia. Nie wykluczam jednak że kogoś innego mogłaby zainspirować. Oceniam ją między średnią a dobrą.

autor opinii: Katarzyna Stanik

Inspiracje....

Książkę " Inspiracje..." Zig Ziglara polecam każdemu zagonionemu w pracy. Niech przystanie na chwilę , by odkryć piękno życia z Bogiem.

autor opinii: Ryszard

Pozytywna

Ksiazka podnosi na duchu w ciezkich momentach, ale przede wszystkim, daje dobra rade na dzien dobry:)

autor opinii: aneta klusek

Dobre ale bez szału. Bez imprimatur

Jeżeli nie masz dużo czasu..

Jeżeli masz mało czasu a chciałbyś przeczytać i to codziennie coś mądrego i inspirującego to ta książka taka właśnie jest. Krótkie i mądre teksty dają motywację, inspirację a i czasami z dołka człowieka wyciągną :) Polecam.

autor opinii: Leszek Jarząbek

"Inspiracje na każdy dzień roku"

Książka bardzo cenna, inspirująca, pouczająca i wychowująca. Serdecznie wszystkim polecam.

autor opinii: Zdzisław Skorek

REWELACJA

Kupię kilka sztuk na prezenty dla najbliższych, a Państwu bardzo dziekuję za polecenie tej ksiązki. Pozdrawiam - Wojciech Borna

autor opinii: Wojciech Borna

Książka na każdy dzień roku

Kupiłam tę książkę w październiku dla męża, biznesmena ponieważ w opisie oraz po przeczytaniu zamieszczonych fragmentów uważałam, że to odpowiedni prezent dla myślącego, poszukującego człowieka. Niestety mężowi nie przypadła do gustu, ponieważ (jego zdaniem ) przepełniona jest tylko duchowością, teologią. A mnie właśnie to się w niej podoba.

autor opinii: Grażyna

Inspiracje

Analiza i zgłębianie treści przedstawianych w "Inspiracjach ..." zmuszają do zatrzymania się w ciągu dnia i zastanowienia, co w życiu jest cenne i wartościowe. Dzięki temu każdy dzień, bez względu na to jaki jest obecny świat i co dzieje się na zewnątrz, w którym jest chwila czasu na poszukiwanie prawdy w Bogu, jest dniem osobistego wzrostu i rozwoju duchowego.

autor opinii: Zbigniew Kamiński

Drogowskaz dla kazdego Chrzescijanina. Czytanie ze zrozumieniem i kontemplacja wskazane.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Vocatio
Autor: Reighard Zig Ziglar Ike
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 376
Wymiar [mm]: 150x225
EAN: 9788374921978
ISBN: 978-83-7492-197-8
ID: 238892

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Inspiracje na każdy dzień w roku Inspiracje na każdy dzień w roku
39.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...