TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Inwestowanie w jednej lekcji

Jeden z najbardziej znanych amerykańskich publicystów od rynku papierów wartościowych, Larry Kudlow (z zawodu makler, potem komentator: najpierw Fox News, obecnie zaś CNBC) powiedział kiedyś, że Mark Skousen to nie tylko drugi Warren Buffett, lecz w odróżnieniu od Proroka z Omahy, jeden z najwybitniejszych ekonomistów, specjalistów od giełdy i finansów.

Każdy, kto przeczyta "Inwestowanie w jednej lekcji", zgodzi się z opinią Kudlowa. Powiem więcej, Skousen dla osób zajmujących się inwestowaniem w papiery wartościowe jest znacznie lepszym doradcą niż Buffett.

O ile ten ostatni ciuła swoje miliardy w zaciszu tajemniczych, żeby nie powiedzieć tajnych układów, których nikomu innemu skopiować się nie udaje, o tyle od Skousena można się robienia pieniędzy nauczyć. Najlepszy dowód, że Buffett osobiście książek nie pisze, a Skousen napisał ich ponad 25.

Prace Skousena to nie tylko zbiór ciekawostek giełdowych, anegdot i definicji, to przede wszystkim podręcznik robienia kasy. "Inwestowanie w jednej lekcji" to jeden z najlepszych podręczników inwestowania na rynku finansowym, jakie się kiedykolwiek w USA ukazały.

Książka ta stanowi kanon wiedzy o giełdzie i budowie fortun. Zawdzięczamy to nie tylko intelektualnej przenikliwości autora, jego prawie 40. letniemu doświadczeniu w charakterze maklera i doradcy finansowego, lecz także, a może przede wszystkim za sprawą stosowania przez Skousena austriackiej teorii ekonomicznej.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fijorr Publishing
Autor: Mark Skousen
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 264
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788389812780
ISBN: 9788389812780
ID: 209423

Zobacz również

Inwestowanie w jednej lekcji
36.25 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...