TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak modlić się w gwarze miasta?

Pierre – Marie Delfieux jest cenionym i znanym kaznodzieją, zarówno w Polsce, jak i w Europie, należącym do Monastycznych Wspólnot Jerozolimskich, jest “mnichem miasta” – Paryża. Książka adresowana jest do tych, którzy próbują poprzez modlitwę odnaleźć Boga w zgiełku codzienności – pośród hałasu, kolorowych reklam, odgłosów klaksonów – w gwarze miasta.

Bóg jest w mieście i tam trzeba go szukać. "Trzeba bowiem, abyśmy nauczyli się modlić w nowy sposób: kiedy jemy śniadanie albo jedziemy windą; odbieramy telefon albo czytamy gazetę; kiedy czekamy na czyjeś odwiedziny, na wyjście z pracy, na koniec kolacji; kiedy przechodzimy przez ulicę, aby pójść na pocztę lub czekamy na autobus… bo modlitwa jest konkretnie obecna w całym naszym życiu. To jest kontemplacja".

Czy, aby spotkać Boga koniecznie trzeba udać się na pustynię, oddalić się od swojego środowiska, wyalienować ze społeczeństwa; czy w mieście mieszka Bóg, jeśli tak, to gdzie i jak go spotkać – na te pytania odpowiedzi udziela autor tej książki.

Bóg jest w każdym człowieku. Jeżeli nie kochamy Boga, nie kochamy też drugiego człowieka. Miasto i jego mieszkańcy szczególnie dzisiaj potrzebują miłości; a On – Bóg jest tą jedyną i prawdziwą miłością – to jest Jego szansa.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: o. Pierre-Marie Delfieux
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 120x165
EAN: 9788389289346
ISBN: 83-89289-34-2
ID: 27481

Zobacz również

Jak modlić się w gwarze miasta?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...