TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni

autor: Gina Ford
Ocena:
(2 opinii)

„Skąd mam wiedzieć, że moje dziecko jest już gotowe, by korzystać z nocniczka? I co mam wtedy robić?”

Jeśli brakuje wam pewności, jak najlepiej przyzwyczaić malucha do nocnika, pozwól, by książka Giny Ford pokazała wam – w kilku bardzo łatwych i skutecznych krokach – jak szybko i naturalnie można to zrobić.

Nie brakuje tu praktycznych podpowiedzi i opowieści rodziców, którzy już się z tym zmierzyli, a także porad dotyczących moczenia nocnego, „wypadków” i nagradzania za czystość.

Książka ta pomoże tobie i dziecku, oszczędzając wam zmartwień i nerwów. Wkrótce wasz „aniołek” będzie z radością korzystał z nocnika, a wy wreszcie będzie mogli pożegnać się z pieluszkami!

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

polecenia godna

Bardzo dobra treść, przełożona na praktykę szybko zadziałała..dziesięć lat temu skorzystałam sama na najmłodszej pociesze chociaż byłąm już mamą trzech dorastających dzieci , a teraz zamówiłam ją dla moich wnuków,dziękuję za sprawnie działającą u was informację ,miłą obsługę i bardzo indywidualnę-pozytywne traktowanie klientów.dziękuję ,życzę

autor opinii: Ewa Procner

Polecam

Naprawdę polecam tę książkę. Jako matka trójki dzieci myślałam, że o nauce siusiania do nocniczka wiem już wszystko. Niestety mój 3,5 letni syn miał z tym problem, choć podchodziłam do "tematu" co jakiś czas. Ta książka była moim ratunkiem, stosując się do porad tam zamieszczonych mój syn nauczył się korzystania z nocniczka w parę dni. TO DZIAŁA!!!!!

autor opinii: Dorota Jurewicz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Gina Ford
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 168x186
EAN: 9788364647987
ISBN: 9788364647987
ID: 338511

Zobacz również

Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...