TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak opanować wilczy apetyt? Trening

Ocena:
(2 opinii)

We współczesnym świecie dominujące trendy mody usilnie propagują przesadnie szczupłą sylwetkę kobiecą. Patrząc na dziewczyny z okładek magazynów, często zapominamy, że ich idealna figura jest głównie dziełem grafików komputerowych. Dążymy do fikcyjnego ideału piękna, stosując diety wyniszczające organizm - zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Czy traktujesz jedzenie jako sposób na poprawienie sobie nastroju? Czy stosowanie diet i ograniczeń w odżywianiu powoduje u Ciebie psychiczny dyskomfort? Czy zdajesz sobie sprawę, że obsesyjne myślenie o jedzeniu jest przejawem zaburzeń odżywiania? Jeśli chcesz skutecznie i trwale uregulować proces odżywiania się, rozpocznij Trening Świadomego Apetytu. Jest on efektem dziesięcioletniej pracy doskonałej psycholożki, świetnie zdającej sobie sprawę, jak wiele wysiłku każdego dnia wkładamy w swój wygląd, diety i utrzymanie dobrego samopoczucia.

Stosując kilka nieskomplikowanych wskazówek, nauczysz się słuchać sygnałów wysyłanych przez Twoje ciało. Podpowiadają Ci one, co, kiedy i ile możesz jeść, by móc czerpać z posiłków przyjemność, wyzbyć się poczucia winy i zachować smukłą sylwetkę.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Dobry i fachowy podręcznik dla osób borykających się z problemami dotyczącymi odżywiania.
Jeden z najlepszych jakie czytałem.

autor opinii: Sławomir Szypulski

Ciekawa

Książka bardzo ciekawa, pomocna , nowatorskie podejście do problemu stwarzające większe możliwości na schudnięcie lub utrzymanie wagi. Polecam!

autor opinii: G.P.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: sensus
Autor: Linda W. Craighead
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 176x250
EAN: 9788324609161
ISBN: 978-83-246-0916-1
ID: 152537

Zobacz również

Jak opanować wilczy apetyt? Trening
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...