TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rozmowy z Aniołem Stróżem o tym, jak to jest być starszym bratem

Ocena:
(1 opinii)

Antoś chodzi już do przedszkola. Pewnego dnia dowiaduje się, że jego mama urodzi wkrótce dziecko - siostrę albo brata. Taka wiadomość to dla wielu dzieci prawdziwa rewolucja. Antkowi też trudno odnaleźć się w tej sytuacji: z pomocą przybywa Anioł Stróż. Szczere rozmowy z gościem z nieba odbywają się tuż przed snem. Dzięki nim Antek przygotowuje się do nowej roli starszego brata.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Synowi się podobała

Po tytule spodziewałam się raczej rad dotyczących bycia starszym bratem, gdy to młodsze rodzeństwo już jest na świecie, jak miałoby się to starsze zachowywać w stosunku do młodszego. Książka ta okazała się przygotowaniem do narodzin nowego członka rodziny. Była to dla nas raczej książeczka wspominkowa (chociaż nie zgadzała się płeć dzidziusia, co w naszym przypadku uczyniło kolejny problem książkowy nieaktualnym). Ale: czytało się fajnie, wspominało się miło, dziecko (3,5-latek) było zainteresowane i nawet w ciągu dnia komentowało. Ogólnie książka fajna, szczególnie gdy ma się chłopca i oczekuje dziewczynki, to wiele dziecku wyjaśni.

autor opinii: Joanna J.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 36
Wymiar [mm]: 200x200
EAN: 9788374246736
ISBN: 978-83-7424-673-6
ID: 174001

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Rozmowy z Aniołem Stróżem o tym, jak to jest być starszym bratem Rozmowy z Aniołem Stróżem o tym, jak to jest być starszym bratem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...