TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak zostać gwiazdą futbolu? ABC młodego piłkarza

Długo oczekiwana książka w Polsce! Przygotowana specjalnie na Euro 2012. Została napisana z myślą o dzieciach, które pasjonują się piłką nożną.

Autor, który od wielu lat jest trenerem piłki nożnej, a także wychowawcą klas sportowych, stara się zmobilizować młodych czytelników do kształtowania tych cech charakteru, które można nabyć, uprawiając sport.

Dzięki tej książce Twoje dziecko nauczy się systematyczności, zdolności współpracy, koleżeństwa, samodyscypliny. Książka zawiera również bardzo praktyczne propozycje materiałów szkoleniowych do pracy z młodymi sportowcami. Dlatego powinni po nią sięgnąć nie tylko rodzice i wychowawcy, ale także opiekunowie i trenerzy drużyn.

Robert Jończyk urodzony w 1966 r. w Jaworznie jest trenerem piłki nożnej z licencją UEFA PRO, nauczycielem i wychowawcą klas sportowych. Pracę rozpoczął w 1990 r. w Victorii Jaworzno z seniorami. Przez wiele lat trener dzieci, młodzieży i seniorów w Cracovii. Pracował również z seniorami Arki Gdynia, Zagłębia Lubin, Puszczy Niepołomice.

Nie wiem, czy Leo Messi czytał podobną książkę, ale jestem pewien, że zna wszystko, co jest w niej opisane. Jak przez grę w piłkę stawać się lepszym człowiekiem. Jak dzięki prostym wartościom etycznym lepiej grać w piłkę. Ta książka to abecadło rozwoju młodego piłkarza i człowieka. Znakomita do wspólnego czytania dla dzieci i rodziców. Autor jest trenerem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Pracował zarówno z dziećmi, jak i zawodowymi piłkarzami. Nie tylko wie, o czym pisze, ale żyje według zasad, których uczy. Gorąco polecam.

Przemysław Babiarz, dziennikarz i komentator sportowy
Moja wieloletnia przygoda z piłką nożną nauczyła mnie ważnej prawdy: zawodnik, który marzy o grze w dobrych klubach europejskich, musi posiadać nie tylko umiejętności techniczno-taktyczne, ale również cechy mocnego charakteru: systematyczność, współpracę, koleżeństwo i samodyscyplinę. Dlatego cieszę się, że powstała książka, która uczy tego młodych piłkarzy. Zawiera ona bardzo praktyczne materiały szkoleniowe, więc polecam ją również opiekunom i trenerom. Oby w Polsce narodziło się wiele gwiazd futbolu!

Kazimierz Węgrzyn, w latach 1991-1999 piłkarz Ekstraklasy, obecnie komentator sportowy

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Robert Jończyk
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 63
Wymiar [mm]: 150x210
EAN: 9788377970461
ISBN: 978-83-7797-046-1
ID: 226205

Zobacz również

Jak zostać gwiazdą futbolu? ABC młodego piłkarza
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...