TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?

Ocena:
(25 opinii)

Zapewne pragniesz w swoim sercu głębokiej relacji z Bogiem. Powiem więcej: każdy z nas tęskni za taką relacją. Często jednak Twoje codzienne życie rozmija się z tym pragnieniem. Masz mnóstwo zajęć, zmartwień i obowiązków, nad którymi trudno jest Ci zapanować. Czujesz się nimi przytłoczony, zapracowany. Czujesz się, jakbyś był pozostawiony samemu sobie, jakby Boga przy Tobie nie było...

Potrzebujesz czegoś, co pomoże Ci zatrzymać się w tym zabieganiu i odnaleźć Boga. Wyobraź sobie, że masz to w zasięgu ręki... Słowo Boże! Rozwiązaniem problemu Twojego zabieganego życia może się okazać stała modlitwa Słowem Bożym. W książce tej odnajdziesz praktyczne wskazówki, dzięki którym nauczysz się codziennie czerpać siłę z lektury Pisma Świętego. Jest to droga prosta i dostępna dla każdego.

Czytając tę książkę dowiesz się:

  • Jak przygotować się na spotkanie ze Słowem Bożym?
  • Jak przeżywać je w wydarzeniach dnia?
  • Czy Słowo może zmienić trudną rzeczywistość?

Sięgnij po tę książkę już teraz, aby zmienić swoje życie dzięki codziennemu spotkaniu ze Słowem Bożym!

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (25 opinii)Napisz swoją opinię

Zdecydowanie polecam

Przepiękna, bogata w swojej treści pozycja. Niesamowita głębia, autentyczność zawarta w każdym zdaniu tej książki, przenika serce czytającego i jest osobistym zaproszeniem do zgłębiania Bożego Słowa, Jego medytacji i kontemplacji, prowadzącej do zachwytu i dostrzegania Bożej obecności w codzienności.

autor opinii: Ewa

"Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?"

Autor tak dogłębnie przekazuje treści zawarte w księdze życia, że czytałam to prawie jednym tchem. Polecam znakomita książka.

autor opinii: Krystyna Dycha

Bardzo polecam

Książka bardzo wartościowa, napisana przejrzystym językiem i bardzo prostym, co ułatwia zrozumienie treści. Wiele bardzo cennych informacji, z pewnością książka zawiera treść, która jest bardzo potrzebna w praktyce stosowania w codziennym życiu. Mogę zapewnić, iż czytelnik będzie do tej książki często wracał. Bardzo polecam.

autor opinii: Magdalena

"Lektura obowiązkowa"

bardzo dostępnie napisana pozycja, krok po kroku wprowadzająca do modlitwy Słowem Bożym i doprowadzjąca do spotkania Pana Boga na modlitwie

autor opinii: Małgorata Szyszzko

Wspaniała ksiązka

Polecam wszystkim bardzo gorąco aby ja przeczytali ,cenne uwagi jak czytać pismo święte i jak wprowadzać je w życie ,jak żyć tym słowem na każdy dzień .Bardzo fajnie się ją czyta pisana prostym językiem .POLECAM I ZACHĘCAM.

autor opinii: Joanna

Dziękuję za bardzo pożyteczną książkę i wzorowe dostarczenie.

autor opinii: Antoni

Pozytywna

Tą książkę powinien przeczytać każdy kto kocha Chrystusa i pragnie żyć Jego nauką .Czytając tą książkę zacząłem rozumieć jakie ma wielkie znaczenie czytanie i słuchanie SŁOWA BOŻEGO. Jak przekładać je na naszą codzienność . Pozdrawiam

autor opinii: Dariusz Szczepaniak

duchowy poradnik

bardzo polecam, wiele cennych wskazówek dotyczących życia z Pismem Świętym w ręku każdego dnia

autor opinii: Małgorzata Stelmaszek

Rzeczy ważne bywają bardzo trudne.

Książka jest trudna. Nie da się jej przeczytać szybko i bezboleśnie. Przewraca do góry nogami nasze podejście do modlitwy. Ale właśnie dlatego, jest bardzo wartościową pozycją, bo po jej przeczytaniu pierwszym i kolejnym modlitwa staje się prawdziwą rozmową z Bogiem.

autor opinii: Halina Smotrzyk

dobra książka

Kto nie zna jeszcze Ks.Wonsa ten powinien przeczytać wszystkie jego pozycje świetnie tłumaczy każde zagadnienie

autor opinii: Beata

Super!!!

Uderza swoją prostotą i jest bardzo celna... warto przeczytać i przemodlić...

autor opinii: Janusz Wójcik

Jak życ Słowem Bpżym na co dzien

wspaniała lektura jak poslugiwać się Pismem Swiętym mogę To potwierdzić i osoby które otrzymały ode mnie . Godne poleceniia wszystkiem

autor opinii: Alicja Krawczyk

podręcznik

Bardzo proste przedstawienie etapów modlitwy Słowem Bożym. Jest napisana prostym, przystępnym dla każdego (tak myślę) językiem. Można ją przeczytać "jednym tchem" lecz raczej jest to podręcznik do którego się wraca i czyta się ją kolejny raz i etapami. Bardzo gorąco polecam tym, którzy chcą żyć Słowem Bożym na co dzień i tym, którzy jeszcze o tym nie wiedzą, że Słowo Boże ma moc przemieniać nasze życie.

autor opinii: Agnieszka

Książka godna polecenia

Książka napisana prosta, przystępnym dla każdego językiem. Uważam, że każdy pragnący rozwijac swoje życie duchowe i pragnący życ wiarą na co dzień powinien miec tę książkę w swojej biblioteczce. Szczerze polecam.

autor opinii: Izabela Hałka

Jak żyć słowem Bożym na co dzień?

Bardzo ciekawa książka, która wyjaśniła mi jak posługiwać się Słowem Bożym i jaka jest jego moc. Teraz wiem jak traktować to niezwykłe źródło mądrości. Dziękuję, za to, że taka książka powstała.

autor opinii: Ewelina Modzelewska

opinia pozytywna

Witam.Jestem zadowolona z zakupu tejże książki.Nie jest to dla mnie nowa treść, lecz zawartość jej poszerzyła moje spojrzenie, o aspektach, o których nie zastanawiałam się wcześniej.Bardzo przejrzyście napisana z przydatnymi i prostymi wskazówkami jak wcielić słowo Boże w życie.Wydrukowane dużym drukiem na grubych lekko żółtych kartkach co pozwoliło na szybkie i przyjemne przeczytanie książki bez męczenia oczu(mimo tego że jestem młodą czytelniczka:))a czkolwiek czułam jeszcze niedosyt informacji,lecz to może być moje personalne odczucie.Jakieśch wskazuwek do ćwiczeń duchowych by osiągnąć pewien poziom zrozumienia.Zaczełam czytać dzieła Św Jana od Krzyża także bardzo polecam tym którzy pragną wejść głebiej.

autor opinii: Joanna Maciejak

Polecam

Książka bardzo pomocna w rozwoju duchowym.
Bardzo polecam.

autor opinii: Magdalena Chmal

Pozytywna

Książka jest dobra. Warta polecenia. Język jest trochę cięższy. Jednak rozwiewa wiele pytań do tego ja żyć Słowem Bożym na co dzień.

autor opinii: Tobiasz Garczarczyk

ocena

bardzo zrozumiały język i tresć zachęca do czytania Pisma św.

autor opinii: anna nowak

Jak żyć słowem Bożym na co dzień

Jest to prosta droga modlitwy która odwołuje się do naszej codzienności w słowie Bożym, polecam.

autor opinii: Maria M.

Znakomity wstęp

"Jak żyć Słowem Bożym na co dzień" ks. Krzysztofa Wonsa SDS, to znakomity wstęp do Jego książki " Modlitwa Ewangelią na każdy dzień"
Te książki uzupełniają się wzajemnie .Ta druga uczy nas modlić się i rozważać Słowo Boże, pierwsza zaś uczy jak zachować Słowo Boże, jak żyć nim na co dzień. Zachowanie nauki Jezusa - to nie zaznanie śmierci na wieki. (por. J 8,51). Pamiętajmy o tym !

autor opinii: Ryszard Owczarski

Pomocna książka

Bardzo polecam tę książkę. Pomaga zrozumieć Słowo Boże w kontekście codziennych spraw. Jest napisana językiem zrozumiałym dla każdego człowieka.Poprostu trzeba ją nabyć i czytać tak, aby zrozumieć to co mówi do nas Bóg poprzez Pismo Święte.

autor opinii: Marcin

Wspaniała.

Pomaga w praktykach modlitwy,objaśnia tak często (w naszych oczach ) skomplikowaną codzienność,uczy pokory,tłumaczy niezrozumiałe.Połykałam z zachwytem każdą stronę:) Polecam!!!!

autor opinii: Izabela Biernacka

Jest to książka którą trzeba mieć zawsze pod ręką.

autor opinii: Maryla

Prosta modlitwa Słowem Bożym

Medytacja, kontemplacja Słowa Bożego zawsze wydawała mi się czymś skomplikowanym. Dzięki tej książce przekonałam się, że mimo tych trudnych słów to Słowo jest dostępne dla każdego z nas. Ks. Wons pisze niezwykle wciągająco, głęboko i jednocześnie w sposób prosty. Nie wygłasza wzniosłych myśli i ideałów, ale odwołuje się do naszych problemów i trudności w lekturze Pisma św.

autor opinii: Justyna Królak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: ks. Krzysztof Wons SDS
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 170
Wymiar [mm]: 120x180
EAN: 9788375801286
ISBN: 978-83-7580-128-6
ID: 164112

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Jak żyć Słowem Bożym na co dzień? Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?
14.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...