TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jasna Góra. Niezwykłe historie

"Jasna Góra. Niezwykłe historie" - album, który jest zapisem i pamiątką tych niezwykłych historii i cudów, które swe źródło mają na Jasnej Górze.

Książka "Jasna Góra. Niezwykłe historie" niewątpliwie dla każdego wierzącego Polaka będzie utwierdzeniem w wierze i zapewnieniem o matczynej opiece Maryi. Warto pamiętać o niezwykłej sile wiary zdolnej góry przenosić, która rodzi się przed obliczem Jasnogórskiej Pani.

Jasna Góra jest przecież nie tylko miejscem pielgrzymek Polaków z Polski i całego świata. Jasna Góra jest sanktuarium Narodu. Jeśli chcemy dowiedzieć się, jak płyną dzieje w sercach Polaków, trzeba przyjść tutaj. Trzeba przyłożyć ucho do tego miejsca. Trzeba usłyszeć echo całego życia Narodu w sercu jego Matki i Królowej. św. Jan Paweł II

Nie ma w Polsce obdarzanego większą czcią maryjnego wizerunku niż Czarna Madonna z Jasnej Góry. Z tym szczególnym miejscem, w którym bije serce narodu polskiego, wiąże się ogrom niezwykłych, cudownych zdarzeń. Część z nich to udokumentowane, historyczne, przełomowe chwile w dziejach naszej ojczyzny, jak choćby zatrzymanie potopu szwedzkiego. Część to prywatne cuda, uzdrowienia i łaski spływające na wiernych oddających się opiece Czarnej Madonnie.

Album może stać się zachętą do pielgrzymki, nawiedzenia sanktuarium i oddania swoich trosk w matczyne ramiona Czarnej Madonny.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: Blister
Wydawca: Rafael
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 112
Wymiar [mm]: 205x290
EAN: 9788366250260
ISBN: 9788366250260
ID: 437866

Zobacz również

Książka wyróżniona Jasna Góra. Niezwykłe historie
24.90 zł
17.93 zł
Oszczędzasz 6.97 zł (28%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...