TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kardynał Stefan Wyszyński. Prymas Tysiąclecia. Pamiątka Beatyfikacji (+ CD)

Sługa Boży kard. Stefan Wyszyński – Prymas Tysiąclecia, prawdziwy przywódca i duchowy przewodnik milionów Polaków, wybitny mąż stanu. Jego heroiczna postawa połączona z mądrością i niezwykłą intuicją polityczną pozwoliła przetrwać polskiemu Kościołowi w najtrudniejszym okresie stalinizmu. Jednocześnie to kapłan niezwykle wymagający od siebie, pokorny, okazujący szacunek każdemu napotkanemu człowiekowi i mający świetny kontakt z prostymi ludźmi. Zawsze kierował się sercem, dobrocią i miłością. To dzięki jego wieloletniej posłudze Kościół w Polsce wydał światu najpiękniejszy owoc, jakim był papież św. Jan Paweł II.

Z okazji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia przypominamy i przybliżamy tę niezwykłą postać, której tak wiele zawdzięczamy jako naród. Tym samym dołączamy się do grona osób modlących się w podzięce za wyniesienie go na ołtarze.

Do bogatej treściowo i graficznie książki dołączona została płyta CD z unikatowymi i wzruszającymi nagraniami głosu Prymasa Tysiąclecia z jego najpiękniejszych wystąpień.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: Marek Balon
Rok wydania: 2020
Ilość stron: 128
Wymiar [mm]: 205x290
EAN: 9788366250888
ISBN: 978-83-66250-88-8
ID: 460032

Zobacz również

Kardynał Stefan Wyszyński. Prymas Tysiąclecia. Pamiątka Beatyfikacji (+ CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...