TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kawa z niebem

„Kawa z niebem” to moje spotkanie ze Słowem Bożym każdego dnia. W tym spotkaniu towarzyszą mi dwaj święci: św. Jan Paweł II i św. Alojzy Orione. Na pozór jest to spotkanie zwyczajne i proste, ale myślę, że w tej właśnie prostocie tkwi ogromna siła.

Słowo Boga chce zostać w sercu długo. Ubogacone świadectwem świętych, „rośnie we mnie i owocuje”. I nie można nad tym spotkaniem przejść obojętnie. Trzeba choć na chwilę zatrzymać się, zapatrzeć w to „namalowane” prze Pana Słowo, by „zadomowiło się” w naszych sercach.

A im uważniej się czyta, tym większe rośnie w nas pragnienie, by żyć w rytm Bożego Słowa, by z Nim spotykać się codziennie.

Tego właśnie pragnę dla każdego, kto pochyli się nad moim pisaniem. By Słowo Boga było obecne w naszym sercu, byśmy chcieli żyć w rytm Jego brzmienia. Te moje zapiski to rozmowa z Bogiem, to rozważanie Jego życiodajnego Słowa w cichej adoracji.

Chciałbym pokazać, że warto usiąść z księgą Pisma Świętego przy codziennej kawie, by niebo na ziemię sprowadzić; by pobyć z Bogiem Ojcem i cicho rozmawiać o sprawach dla serca najważniejszych. Taką właśnie subtelną rozmowę z Ojcem Wszechmogącym chciałem przedstawić w tej książce.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Sióstr Loretanek
Autor: ks. Marek Chrzanowski FDP
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 477
Wymiar [mm]: 135x200
EAN: 9788372578075
ISBN: 9788372578075
ID: 354658

Zobacz również

Kawa z niebem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...