TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kocham Polskę. Wielcy Polacy. Kolorowanka

Książka "Kocham Polskę. Wielcy Polacy - kolorowanka" to doskonała lekcja patriotyzmu dla naszych dzieci. Ukazuje ona wielkich ludzi, historię, piękno i kulturę naszej Ojczyzny, przekazując tym samym mądre i wartościowe treści.

Tym razem w Wasze ręce oddajemy KOLOROWANKI prezentujące sylwetki wielkich Polaków, patriotów i bohaterów. Ilustracje zachowują dziecięce wyobrażenia o nich, a jednocześnie zawierają wiele wiadomości o każdej z postaci, prezentując rozpoznawalne atrybuty, detale charakterystyczne dla epoki, pełnionych funkcji i osiągnięć.

Kolorowanki będą wspaniałą pomocą dla rodziców, dziadków, wychowawców wszystkich tych osób, którym zależy na jak najlepszym wychowaniu młodego pokolenia.

Kolorowanki Kocham Polskę to: przepiękne dbające o detal ilustracje do samodzielnego kolorowania, zabawa połączona z mądrym spędzaniem czasu, dawka wesołego patriotyzmu.

Od dziś każde dziecko może śmiało powiedzieć, że historia Polski jest KOLOROWA wystarczy użyć kredek, pisaków czy farbek!

Seria "Kocham Polskę" to doskonałe książki na zakończenie roku szkolnego! Jeśli więc zastanawiasz się, jakie wybrać prezenty na koniec roku dla uczniów lub jakie są najlepsze prezenty na zakończenie przedszkola, sięgnij po cykl książek, które nie tylko wizualnie spodobają się Twoim podopiecznym, ale też przekażą im to, co w dziejach naszego kraju było najważniejsze!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Łukasz Kosek
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 32
Wymiar [mm]: 205x290
EAN: 9788366250321
ISBN: 9788366250321
ID: 440442

Zobacz również

Kocham Polskę. Wielcy Polacy. Kolorowanka
12.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...