TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kolejny zwycięski dzień

autor: Ulf Ekman

Jeśli szukasz skutecznej broni na Twojego duchowego wroga, sięgnij po książkę "Kolejny zwycięski dzień"! Dzięki niej nauczysz się zwyciężać każdego dnia! To znaczy, że zbuduje się Twoja wiara, dzięki której jak mówi List do Efezjan zgasisz wszystkie rozżarzone pociski Złego! Co za obietnica!

Autor nie proponuje marketingowo pięciu sposobów na... albo sześciu kroków do..., tylko konsekwentnie wskazuje na Jezusa Chrystusa, każdego dnia proponując nam tematyczne zgłębianie warstw Bożej mądrości, przez zanurzanie się w esencjonalnych, acz przystępnie napisanych rozważaniach.

Gdy Jezus powoływał swoich uczniów, zaprosił ich do szkoły życia. Zaserwował im codzienną formację stylu myślenia, mówienia i działania. I ten codziennik również dla Ciebie, Drogi Czytelniku, może stać się narzędziem formacji, dzięki której Duch Święty zbuduje w Tobie to, co konieczne. A wytnie, przytnie i wygładzi to, co zbędne. Żeby uczniostwo i podążanie za Jezusem stały się w naszym życiu bardziej wymierną rzeczywistością!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Zacheusz
Autor: Ulf Ekman
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 400
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788366092051
ISBN: 9788366092051
ID: 436239

Zobacz również

Kolejny zwycięski dzień
45.00 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...