TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Krąg biblijny

Ocena:
(2 opinii)

Zbiór błyskotliwych tekstów Romana Brandstaettera na temat Pisma Świętego. Autor wprowadza czytelnika w fascynujący świat Biblii, dzieląc się własnym, bogatym doświadczeniem odkrywania pism natchnionych.

Wspomina o tradycji czytania Biblii wyniesionej z domu rodzinnego (m.in. daje świadectwo o swoim dziadku, który zaszczepił w nim miłość do Pisma Świętego). Opowiada o swoim nawróceniu na wiarę katolicką.

Przytacza niektóre fragmenty ksiąg biblijnych we własnym tłumaczeniu. Całość stanowi zbiór bardzo osobistych rad i wskazówek, które pomogą nam czytać i rozumieć teksty biblijne oraz żyć nimi na co dzień.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Książki które przemieniają

Są takie książki które mają wpływ na nasze życie i postawę.Tak się stało gdy przeczytałem 25 lat temu " Krąg Biblijny" Romana Brandstaettera. Teraz wróciłem ponownie do tej lektury aby już innymi bardziej doświadczonymi oczyma spojrzeć na życie poety oraz jego miłość do Pisma Świętego.Właśnie ta książka zrodziła we mnie pragnienie czytania tej Świętej Księgi.
Z "Kręgu ... dowiedziałem się o historii nawrócenia Żyda Romana na katolicyzm i o dramacie Juliana Tuwima który godzinę przed śmiercią napisał tak; '' dla oszczędności zgaście światłość wiekuistą ,gdyby mi kiedyś miała zaświecić"
Zachęcam i polecam, mnie one nawróciła i przybliżyła do Boga

autor opinii: Robert Knosala

b.dobra

Obsługa świetna i szybka.
Książka rewelacyjna godna polecenia.
Pozdrawiam

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Roman Brandstaetter
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 368
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788378644002
ISBN: 978-83-7864-400-2
ID: 167653

Zobacz również

Krąg biblijny
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...