TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kreta. Przewodniki z Atlasem

Nowy, aktualny, praktyczny i bogato ilustrowany przewodnik po Krecie. Kieszonkowy format i starannie dobrana treść sprawiają, że jest niezastąpiony podczas krótkich wyjazdów czy dłuższego pobytu.

Przedstawia szczegółowo 10 najciekawszych miejsc, których nie można pominąć podczas zwiedzania wyspy, takich jak: muzeum archeologiczne w Iraklionie, pałac w Fajstos czy ruiny pałacu w Knosos. Opisuje inne warte obejrzenia atrakcje i mniej znane miejsca, jak choćby malowniczy płaskowyż Lasithi, stare miasto w Rethimnonie czy wąwóz Samaria.

Radzi gdzie zjeść i zamieszkać, gdzie zrobić zakupy, dokąd zabrać dzieci, żeby się nie nudziły, co zrobić, aby pobyt na Krecie był niezapomniany. Podpowiada trasy wycieczek samochodowych i krótkich spacerów.

Rozdział Informacje praktyczne objaśnia jak dojechać, jakie dokumenty będą potrzebne przy wyjeździe i na miejscu, kiedy wypadają najważniejsze greckie święta; podaje adresy ambasad i konsulatów. Rozdział kończy słowniczek przydatnych słów i zwrotów w języku greckim.

Ważną część przewodnika stanowi dokładna mapa wyspy niezbędna podczas zwiedzania Krety, a także plany ważniejszych miast.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 160
Wymiar [mm]: 100x190
EAN: 9788301154264
ISBN: 9788301154264
ID: 69671

Zobacz również

Kreta. Przewodniki z Atlasem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...