TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kto z nas jest bez grzechu? Poruszająca historia kapłana, który poświęcił swoje życie ludziom z marginesu, przegranym i zagubion

Czy poznałeś już o. Jean-Philippe Chauveau? To osoba, która przeżyła dzieciństwo w rodzinie alkoholowej, do tego doszła przemoc psychiczna i fizyczna, wykorzystanie seksualne, poprawczak i gang.

Czy ktoś, kogo zło otaczało niemal nieustannie mógł wyjść na prostą? Oczywiście, że tak! Co więcej, on nieustannie stara się na dobrą drogę skierować tych, którzy w życiu mieli podobny start do niego. Wyciąga pomocną dłoń do młodych uzależnionych, osób prostytuujących się oraz do więźniów, których jest kapelanem.

Uwielbiam historie, w których bohater po ludzku jest skazany na beznadzieję, opuszczenie i porażkę, ale Bóg nie daje za wygraną. Interweniuje, udowadniając, że nie ma ludzi zbyt poranionych i przegranych. Polecam tę książkę jest pełna takiej Nadziei! Zetknięcie z nią grozi przemianą myślenia i w konsekwencji całego życia. Krzysztof Demczuk, lider wspólnoty Metanoia, prezes zarządu Fundacji Aplica, psychoterapeuta.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Chauveau Jean-Philippe, Katarzyna Wierzchosławska, Piotr Wierzchosławski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365847973
ISBN: 9788365847973
ID: 409944

Zobacz również

Kto z nas jest bez grzechu? Poruszająca historia kapłana, który poświęcił swoje życie ludziom z marginesu, przegranym i zagubion
29.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...