TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kto z nas jest bez grzechu? Poruszająca historia kapłana, który poświęcił swoje życie ludziom z marginesu, przegranym i zagubion

Czy poznałeś już o. Jean-Philippe Chauveau? To osoba, która przeżyła dzieciństwo w rodzinie alkoholowej, do tego doszła przemoc psychiczna i fizyczna, wykorzystanie seksualne, poprawczak i gang.

Czy ktoś, kogo zło otaczało niemal nieustannie mógł wyjść na prostą? Oczywiście, że tak! Co więcej, on nieustannie stara się na dobrą drogę skierować tych, którzy w życiu mieli podobny start do niego. Wyciąga pomocną dłoń do młodych uzależnionych, osób prostytuujących się oraz do więźniów, których jest kapelanem.

Uwielbiam historie, w których bohater po ludzku jest skazany na beznadzieję, opuszczenie i porażkę, ale Bóg nie daje za wygraną. Interweniuje, udowadniając, że nie ma ludzi zbyt poranionych i przegranych. Polecam tę książkę jest pełna takiej Nadziei! Zetknięcie z nią grozi przemianą myślenia i w konsekwencji całego życia. Krzysztof Demczuk, lider wspólnoty Metanoia, prezes zarządu Fundacji Aplica, psychoterapeuta.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Chauveau Jean-Philippe, Katarzyna Wierzchosławska, Piotr Wierzchosławski
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365847973
ISBN: 9788365847973
ID: 409944

Zobacz również

Kto z nas jest bez grzechu? Poruszająca historia kapłana, który poświęcił swoje życie ludziom z marginesu, przegranym i zagubion
29.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...