TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Kwiatki brata Cosima. Znaki Bożej obecności i objawienia Matki Bożej ze Scoglio

Brat Cosimo to włoski tercjarz franciszkański, który doświadczył mistycznych objawień Maryi w Scoglio i stał się Jej wielkim orędownikiem. Za jego sprawą powstało sanktuarium słynące z wielu łask. Jest także świadkiem największych cudów wypraszanych za pośrednictwem Matki Bożej.

Ten zbiór "kwiatków" - czasem poruszających, a czasem zabawnych historii - pokazuje, z jak ogromną czułością i zaangażowaniem Bóg Ojciec troszczy się o życie każdego, dbając nawet o zwyczajne sprawy?
Pewnego dnia koło południa brat Cosimo został wezwany przez inżyniera. Musiał wyrazić swoją opinię w kwestii prowadzonych robót. Akurat szykował obiad w kuchni. Jego mama już wtedy nie żyła. Brat Cosimo postawił na kuchence garnuszek z groszkiem zalanym szklanką wody. Zamknął drzwi i poszedł na plac przy skale. Minęło kilka godzin. Kiedy miał wracać do domu, przypomniał sobie o groszku. "O Boże! Po takim czasie wszystko będzie już przypalone!" - wykrzyknął. Pośpieszył się, otworzył drzwi i pognał do kuchni. Wszelka obawa prysła. Poziom wody w garnuszku był taki sam jak przed wyjściem zakonnika. Groszek czekał na jego powrót.

fragment

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: ks. Rocco Spagnolo
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365847355
ISBN: 9788365847355
ID: 415354

Zobacz również

Kwiatki brata Cosima. Znaki Bożej obecności i objawienia Matki Bożej ze Scoglio
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...