TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Lęk i integracja osoby

Ocena:
(2 opinii)

Lęk z jednej strony jest powszechnym i podstawowym stanem kondycji ludzkiej, z drugiej zaś często paraliżuje człowieka zubożając jego możliwości. Dotyka wielkich i małych, świeckich i duchownych. Nie pomija nikogo.

Czy da się jednak z nim żyć? Jak wychodzić z takich stanów, które niszczą nas i otoczenie? Jak łączyć przeżycia lękowe z Bogiem, którego najczęściej oskarżamy o to, że nam nie pomaga?

Niniejsze konferencje są próbą rozważenia tych tematów i proponują, by lęk przeżywać z odwagą, cierpliwością i twórczo.

Sesja odbyła się w Domu Rekolekcyjnym "Górka" w Zakopanem w dniach 17-19.06.2011.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

zrozumiec siebie

Sluchalam 2 razy. Nawet moja 84 letnia mama z wdziecznoscia wysluchala madrych rad. Przekazalam takze cenna wiedze kolezance, ktora takze potrzebowala takiej wiedzy. Postanowilam takze osobiscie porozmawiac z tym wspanialym i pokornym Czlowiekiem jakim jest Ojciec Mieczyslaw. Dziekuje za link. Sle gorace podziekowanie.

Z całego serca polecam !!!

Polecam wszystkim, którzy borykają się w życiu z lękiem, jak również ich najbliższym. Mając od lat ten problem korzystałam z pomocy psychiatrów, psychologów ( także chrześcijańskich ), ale żaden z tych specjalistów nie wykazał się takim zrozumieniem osoby dotkniętej nerwicą lękową, jak właśnie o. Kożuch, który pomaga zrozumieć mechanizm powstawania lęku oraz daje pewną receptę na przezwyciężenie lęku przez jego akceptację w duchu zaufania do Boga.

autor opinii: Małgorzata

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Mieczysław Kożuch SJ
Rok wydania: 2011
ID: 445251

Zobacz również

Lęk i integracja osoby
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...