TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Listy starego diabła do młodego

Ocena:
(5 opinii)

W "Listach starego diabła do młodego" "piekielna ekscelencja", podsekretarz stanu w piekle, wymienia urzędowe listy ze swoim podwładnym, bratankiem, młodszym diabłem, który ma okazać swoje zdolności w służbie kusicielskiej.

Za tym humorem, dowcipem, elegancją, za tą dociekliwością i przewrotnością kryją się ważne przesłania i pytania. Najważniejsze z nich to pytanie o rolę i miejsce zła w świecie stworzonym przez Boga.

Zobacz również wydanie tej książki w miękkiej oprawie.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

Rewelacyjna, ponadczasowa

Chociaż losy bohatera, o którym mowa w książce, toczą się w czasach II WŚ, to jego problemy są aktualne również dla nas. Łatwo jest odnieść je do swojego życia. Autor pokazuje w zabawny, dość lekki sposób, jak często jesteśmy narażeni na działanie szatana i jak pozornie niewinne drobnostki mogą znacząco wpłynąć na przebieg naszej życiowej drogi. Polecam młodzieży i tym młodym dłużej ;)

autor opinii: Ania

Warta polecenia

Po przeczytaniu tej książki wzrasta świadomość grzechu i roli, jaką pełni diabeł podsuwając nam swoje rozwiązania. Warto przeczytać.

autor opinii: Elżbieta Rafa

Książka naprawdę niesamowita. Warto ją przeczytać. Już dawno tak się nie uśmiałam przy czytaniu:)

Książka zaskakująco, wręcz przerażająco aktualna !

Z każdą kolejną stroną tekstu wzrastało moje zdziwienie, że książka napisana w okresie trwania II Wojny Światowej jest tak bardzo aktualna dzisiaj. Chociaż niełatwo się czyta " Listy ... " z pozycji diabła, to jednak warto sobie zadać trud, by poznać podstępne działania złego ducha w obecnym, zateizowanym, ignorującym istnienie szatana świecie. Polecam !!

autor opinii: Małgorzata Kantor

Plan diabła

Nie spodziewałem się, że w tej książce natknę się na coś co mnie dotyczy. Świetnie ujęty świat od strony piekła, nie wiem czy ktoś mógłby opisać to lepiej. Często kojarzył mi się z naszą wszechogarniającą biurokracją, tą polską i europejską w wymiarze zarówno fizycznym jak i duchowym. Polecam każdemu.

autor opinii: Mateusz Pawlik

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Media Rodzina
Autor: Lewis Clive Staples
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788372786654
ISBN: 9788372786654
ID: 239862

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Listy starego diabła do młodego Listy starego diabła do młodego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...