TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Łzy z Nieba. Co chce powiedzieć nam Maryja?

Co mają ze sobą wspólnego Medjugorie - mała miejscowość w byłej Jugosławii, gdzie od ponad trzydziestu lat objawia się Matka Boska, a do sanktuarium Maryi przybywają nieprzebrane tłumy pielgrzymów - i miasteczko Civitavecchia?

W ciągu stuleci Najświętsza Panna objawiała się w każdym zakątku świata. Najstarsze świadectwa sięgają I wieku po narodzeniu Chrystusa. Ale łzy należą do czasów najnowszych.

Autor prowadzi swoje badania w świecie objawień maryjnych, starając się zrozumieć, jakie przesłanie chce przekazać światu Maryja...

Rino Cammilleri to włoski pisarz, publicysta i apologeta katolicki. Urodził się w 1950 roku w Cianciana na Sycylii. Studia ukończył na uniwersytecie w Pizie, gdzie obecnie wykłada nauki polityczne. Współpracuje z Il Giornale, L`Avvenire, Ideazione, Studi Cattolici, Il Folio, Oggi, Il Timone oraz kanałem katolickim RAI.

Napisał około trzydziestu zróżnicowanych gatunkowo książek. Polscy czytelnicy znają go dzięki takim tytułom, jak: "Wielka księga świętych patronów", "Czy Bóg jest katolikiem?", "Prawdziwa historia inkwizycji", "Błogosławiony Ojciec Pio. Droga do świętości", "Inkwizytor" czy "Krucyfiks samuraja".

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Rino Cammilleri
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 135x205
EAN: 9788377972724
ISBN: 978-83-7797-272-4
ID: 284797

Zobacz również

Łzy z Nieba. Co chce powiedzieć nam Maryja?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...