TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mały, duży, błogosławiony - Edmund Bojanowski. PAKIET 10 SZTUK

Ocena:
(1 opinii)

"Mały, duży, błogosławiony - Edmund Bojanowski" to kilka zdań o Edmundzie Bojanowskim, jego dzieciństwie, młodym wieku i dorosłości.

Rodzina, dom, szkoła, studia, praca, napotkani ludzie i Pan Bóg to jest to, co sprawia, jakimi jesteśmy ludźmi. Powiesz, że jesteś za mały, aby o tym myśleć? Nie masz jeszcze marzeń, planów na przyszłość?

Ja ci odpowiem, że jeżeli ty nie będziesz o tym myśleć, to inni pomyślą za ciebie. Co z tego będzie? Po jakimś czasie możesz zobaczyć, że jesteś w miejscu, gdzie wcale nie chciałeś być, z dala od domu, rodziny, kolegów?

Tego wszystkiego można uniknąć. Jak to zrobić? Trzeba tylko zaufać Panu Bogu. Co się wtedy stanie? Wtedy Bóg będzie nas prowadzić przez życie. Będzie nam pomagać, będzie nas ratować, będzie nam pokazywać, co warto zrobić dla innych.

Czy jest to możliwe? Czy ktoś już tego próbował? To wszystko można zobaczyć w życiu Edmunda Bojanowskiego.

Zapraszam do poznania życia człowieka, który gdyby cię spotkał teraz na ulicy, w szkole czy przedszkolu, nie przeszedłby obok ciebie obojętnie.

Głodnemu oddałby kanapkę lub lukrowanego pączka. Do chorego przyszedłby porozmawiać, przynosząc lekarstwa i smakołyki.

Zapraszałby wszystkie dzieci do świetlicy, aby odrabiać z nimi lekcje i czytać książki. Uczyłby dzieci korzystania z komputera i tabletu, a może przygotowałby sztukę teatralną, abyś zagrał Pinokia.

Byłby wszędzie tam, gdzie innym się już nie chce albo jeszcze się nie chce przychodzić. Mówisz, że to niemożliwe? Jak jeden człowiek może tu i tam, i tak i owak?

Ja ci powtarzam, zaufaj Bogu, wtedy wszystko stanie się możliwe. Ufaj, słuchaj i działaj. Nie wiesz jak, nie potrafisz?

Poznaj życie tego, który cię wiele może nauczyć. To jest prawdziwa historia człowieka, który był serdeczny i dobry dla innych. Dziewczęta i chłopcy, chcę Wam przedstawić: mały, duży, błogosławiony - Edmund Bojanowski!

Książeczka pod patronatem Klubu Książki Tolle.pl!

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Książeczka ciekawa, ładnie wydana, w sam raz dla dzieci. Autor w przystępny sposób przedstawia postać i życie bł. Edmunda Bojanowskiego. Wysyłka bardzo szybka, a obsługa bardzo miła.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Natan
Autor: Jerzy Piasecki
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 16
EAN: 9788363875190
ISBN: 978-83-63875-19-0
ID: 445271

Zobacz również

Mały, duży, błogosławiony - Edmund Bojanowski. PAKIET 10 SZTUK
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...