TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mama z pasją. Jak wychowywać dzieci w dzisiejszym świecie

Autorka Susan Merril, prywatnie matka pięciorga dzieci, świadoma natłoku metod i rad wychowawczych zastanawia się nad pytaniami, które nurtują wiele matek. Niektóre z nich zapewne brzmią: Czy dobrze wychowuję swoje dziecko? Jak zyskać pewność, że jestem najlepszą mamą? Jak realizować się jako rodzic?

Książka daje odpowiedź! Jeśli szukasz praktycznego wsparcia i wskazówek w realizacji swojego macierzyństwa, znajdziesz je w "Mamie z pasją".

Autorka doskonale zdaje sobie sprawę z wyzwań, jakie wiążą się z wychowywaniem dzieci we współczesnym świecie. Po mistrzowsku opowiada swoją historię, przeplatając ją niezmiennymi prawdami Pisma Św., by umocnić i dać nadzieję Czytelnikom. Podaje 10 wskazówek, których przestrzeganie zapewni radość i sukces w wychowywaniu dzieci.

W książce opowiada o sobie jako mamie. Przedstawia swoje sukcesy wychowawcze, jak i problemy, z jakimi musiała się zmierzyć. Dzięki tej pozycji każda mama będzie mogła odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania. Znajdzie receptę na pełne pasji, dobre i skuteczne wychowanie dziecka.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Susan Merrill
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 248
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788375958249
ISBN: 9788375958249
ID: 289262

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Mama z pasją. Jak wychowywać dzieci w dzisiejszym świecie Mama z pasją. Jak wychowywać dzieci w dzisiejszym świecie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...