TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Marcelino Chleb i Wino. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej (+ DVD)

Wyjątkowa edycja upominkowa przygotowana specjalnie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Pięknie opracowany zestaw zawiera bogato ilustrowaną książkę Marcelino Chleb i Wino, do której dołączony jest cieszący się ogromną popularnością na całym świecie film DVD pod tym samym tytułem w reżyserii Luigiego Comenciniego. Ta mądra historia z pewnością zainspiruje dzieci do pięknych czynów, a rozpalona wyobraźnia na zawsze wskaże im drogę do bycia dobrymi, szlachetnymi ludźmi.

Dla wszystkich miłośników małego chłopca znalezionego w klasztornym ogrodzie i otoczonego miłością zakonników; chłopca, który rozmawiał z Panem Jezusem, przygotowaliśmy niezwykłą niespodziankę. W jednej książce prezentujemy dwa opowiadania – obok Marcelino Chleb i Wino zamieściliśmy mniej znaną opowieść Wielka podróż Marcelino. Jest ona wspaniałym uzupełnieniem klasycznej już historii, wzbogacając ją o nowe wzruszenia, nowe radości, pozwalające dłużej patrzeć na świat oczami tego małego chłopca o wielkim sercu.

Całości dopełniają piękne ilustracje nawiązujące swym charakterem do oryginalnego wydania, przywołujące rodzicom wspomnienia z dzieciństwa, a dzieciom ukazujące świat, gdy książki ilustrowane były niepowtarzalnymi, wspaniałymi rysunkami.

Do książki dołączona gratisowo płyta DVD z filmem Marcelino Chleb i Wino.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: Jose Sanchez-Silva
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 155x215
EAN: 9788365889553
ISBN: 9788365889553
ID: 404393

Zobacz również

Marcelino Chleb i Wino. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej (+ DVD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...