TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Marketing z Google

Jak wejść na pierwszą pozycję.
Techniki pozycjonowania a spam.

W iele osób myśli, że SEO (optymalizacja strony pod wyszukiwarki) i pozycjonowanie to trudny i skomplikowany temat "nie dla każdego". Tak nie jest. Jeżeli znasz podstawy tych zagadnień, możesz podwyższyć pozycję swojej strony w rankingu Google. Bez płacenia firmom z zewnątrz i bez poświęcania na to dużej ilości czasu.

D latego, że kluczem do sukcesu jest wiedza, które czynniki są najważniejsze w SEO i pozycjonowaniu, aby tylko na nich się skupić. W tej książce poznasz, które są to czynniki i co dokładnie powinieneś zrobić, aby wyszukiwarka wysoko oceniła Twoją stronę.

I nformacje w książce są przydatne zarówno dla osób początkujących (nie znających się na pozycjonowaniu i SEO), jak i zawodowo zajmujących się pozycjonowaniem. Cała treść napisana jest w sposób zrozumiały dla wszystkich. Jeżeli pojawiają się jakieś specjalistyczne nazwy czy pojęcia, to tylko z konieczności (na końcu książki jest mały słowniczek, wyjaśniający wszystkie pojęcia).

Z książki dowiesz się:

 • Jak podwyższyć pozycję swojej strony w wyszukiwarce, dzięki czemu więcej Internautów ją odwiedzi?
 • Jakie korzyści płyną z pozycjonowania swojej strony? (Strona 16-18)
 • Jak dostosować swoją stronę do tego, co "lubi" wyszukiwarka i czego unikać, aby nie stracić swojej wysokiej pozycji? (Strona 71 -117)
 • Jak wybrać słowa kluczowe, które przyciągną najwięcej odwiedzających? (Strona 82-88)
 • Za co można otrzymać kary od wyszukiwarek i jakie są ich konsekwencje? (Strona 46-51)
 • Jakie jest 20 najczęściej popełnianych błędów przy podwyższaniu pozycji swojej strony? (Strona 165-170)
 • Co to jest Spam w wyszukiwarkach? Co wyszukiwarki traktują jako Spam? Co grozi Ci za Spamowanie i jak tego uniknąć? (Strona 181-204)
 • Jak korzystać przy pozycjonowaniu z narzędzi dostępnych w Internecie?
 • Dlaczego lepiej jest za darmo pozycjonować swoją stronę niż płacić za reklamę? (Strona 18-19)
 • Jak znaleźć najlepszą firmę SEO i jakie czynniki brać pod uwagę przy wyborze takiej firmy? (Strona 219-223)
 • Jakie są najważniejsze elementy umowy zawieranej z firmą SEO? (strona 229)
 • Oraz wiele innych ważnych zagadnień, które pomogą Ci podwyższyć pozycję swojej strony w wyszukiwarkach. Nawet jeśli teraz nie wiesz, co znaczy pozycjonowanie.

» Przejrzyj cały spis treści: https://ksiegarnia.pwn.pl/pdf/6429.pdf

K iedy już przeczytasz tę książkę:

 • Będziesz w stanie sam wypromować własną stronę w wyszukiwarce Google, dzięki czemu przyciągnie ona więcej odwiedzających.
 • Znajdziesz słowa kluczowe, które przyciągną Internautów zainteresowanych Twoją stroną.
 • Będziesz w stanie zbudować serwis, który dla wyszukiwarki będzie wartościowy i wysoko oceniany w rankingach wyników Google.
 • Nauczysz się wykorzystywać dostępne w Internecie dane dla swoich potrzeb.
 • Unikniesz kar od wyszukiwarek.
 • Wybierzesz odpowiednią firmę świadczącą usługi związane z SEO i pozycjonowania, która nie narażając Cię na straty wyprowadzi Twoją stronę na najwyższą pozycję.

W iększość stron jest projektowanych i budowanych bez wzięcia pod uwagę wymogów wyszukiwarek, przez co potem trudno taką stronę wypozycjonować (bo narusza podstawowe zasady SEO). Dzięki tej książce dowiesz się, jak poradzić sobie z takim problemem oraz otrzymasz niezbędne do tego narzędzia, które znajdują się na płycie dołączonej do książki.

N a płycie znajduje się 14 darmowych programów, które pomogą Ci w pozycjonowaniu Twojej strony, 4 katalogi stron, przykłady omawianych w książce zagadnień oraz wiele innych.

Spis Treści książki i płyty CD:

J ak przystało na lekturę tego rodzaju, został zamieszczony spis treści zapisany w formacie pdf:

https://ksiegarnia.pwn.pl/pdf/6429.pdf

Sprawdź spis treści płyty CD:

https://www.pliki.tolle.pl/spis-tresci-plyta-cd.pdf

Darmowy materiał do książki:

S pecjalnie dla wszystkich zainteresowanych autor Paweł Kobis udostępnił darmowy "rozdział", który nie został zamieszczony w samej książce, a jedynie jest w obiegu elektronicznym jako reklama książki:

https://www.pliki.tolle.pl/6429a.pdf

P okazane dane pochodzą z n/w stron, na których zostały opracowane czynniki stron wpływające na pozycje naszych stron. Z uwagi, iż są to opracowania angielskojęzyczne, zostały przetłumaczone oraz opisane zgodnie z moim własnym doświadczeniem i wiedzą.

 • https://www.connectedinternet.co.uk/2007/04/28/list-of-search-engine-ranking-factors/
 • https://www.vaughns-1-pagers.com/internet/google-ranking-factors.htm/
 • https://www.webconfs.com/15-minute-seo.php/
 • https://forums.seochat.com/

Oraz eboków:

oraz inne, które nie zostały tutaj przedstawione z racji dużej ich ilości.

Kto pomagał:

P rzy tworzeniu książki niezmiernie pomagał mi mój przyjaciel Szymon Perski, który odpowiadał za poprawność skryptów PHP omawianych w książce. Szymon jest młodą osobą w wieku 19 lat i jego pasją życiową jest programowanie w PHP i bazy danych MySQL. Współtwórca systemu wymiany linków LinkORN.pl oraz wielu CMS ów, które są na co dzień wykorzystywane do obsługi wielotysięcznego ruchu. Wiedza, którą zamieścił w książce, jest niezwykle cenna i co najważniejsze, zrobił to nieodpłatnie, podobnie jak autor książki Paweł Kobis. Gdybyście Państwo mieli jakiekolwiek pytania odnośnie do kodów w książce, można je zadawać bezpośrednio Szymonowi przez GG: 5994 lub mailem: szymon@perski.pl

P.S. Autor książki zrzekł się wszelkich praw majątkowych do tej książki - to znaczy, że nie dostanie żadnego wynagrodzenia za nią. Cały zaś dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na schronisko dla bezdomnych zwierząt w Krakowie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: PWN- Mikom
Autor: Paweł Kobis
Rok wydania: 2007
EAN: 9788301151331
ISBN: 9788301151331
ID: 57163

Zobacz również

Marketing z Google
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...