TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Medycyna dla kobiet. Św. Hildegarda z Bingen

Ocena:
(1 opinii)

Jak dawną wiedzę wykorzystać w leczeniu współczesnych chorób?

Współczesne kobiety na skutek zwiększonego tempa życia, szkodliwych substancji, na których działanie są narażone czy też środków hormonalnych, które przyjmują, narażone są na wiele dolegliwości i chorób, które rzadko tylko dotykały ich babć. Coraz więcej pań miewa problemy z zajściem w ciążę, prawidłowym cyklem miesięcznym czy choćby z cerą.

Tradycyjna medycyna bywa wobec tych problemów bezradna (często również dlatego, że skupia się na leczeniu skutków, a nie przyczyn problemów) - medycyna Hildegardy jednak oferuje po ponad 900 latach od śmierci świętej z Bingen całościowy program, który nie tylko pomoże uporać się z wieloma kobiecymi problemami natury medycznej, ale także pozwoli gruntownie przebudować wszystkie sfery życia, aby stało się zdrowsze i bardziej szczęśliwe.

W książce "Medycyna dla kobiet" dr medycyny Claus Schulte-Uebbing wspierając się na swojej wieloletniej praktyce lekarskiej, w której z powodzeniem obok metod tradycyjnych posiłkuje się medycyną św. Hildegardy, przedstawia proste rozwiązania, które każda kobieta może wykorzystać jako szybką pomoc w wielu dolegliwościach, a także całościowy program zdrowego życia.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Średnio przydatna ale ciekawa. Nie na nasze Polskie realia .

autor opinii: Asia

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Claus Schulte-Ubbing
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 446
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788361989660
ISBN: 978-83-61989-66-0
ID: 207441

Zobacz również

Medycyna dla kobiet. Św. Hildegarda z Bingen
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...