TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Męska depresja. Seria: Psychologia i wiara

Archibald D. Hart, uznany amerykański psycholog podejmuje temat nie tyle lekceważony, co raczej do niedawna wstydliwie skrywany w kulturze zachodniej.

Dziś wiadomo, że co najmniej pięć procent mężczyzn cierpi w pewnym okresie życia na poważną depresję wymagającą leczenia klinicznego, a wiele jej mniej poważnych odmian można zaobserwować niemal u wszystkich mężczyzn.

Dlatego ważne jest, by mężczyźni i ich rodziny poznali problem, z którym pewnie nie raz w życiu przyjdzie się zmierzyć. Ta książka niewątpliwie w tym pomoże.

Nagle, czy chcesz tego, czy nie, cały świat zaczyna kręcić się wokół ciebie. Jesteś cieniem swego dawnego »ja«, jesteś pogrążony w apatii, zależny od innych, nastawiony negatywnie do wszystkiego. Patrzysz na swoje odbicie w lustrze i z niesmakiem odwracasz głowę. Część twoich znajomych myśli, że depresja jest zaraźliwa, i dlatego trzyma się od ciebie z daleka, co tylko zwiększa poczucie izolacji i osamotnienia. Wszystko to dobrze tłumaczy, dlaczego mężczyźni tak bardzo boją się depresji.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Archibald D. Hart
Rok wydania: 2004
Ilość stron: 352
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9798370335136
ISBN: 83-7033-513-6
ID: 22495

Zobacz również

Męska depresja. Seria: Psychologia i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...