TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Męskie pokusy

Oczywiście, oglądamy się za kobietami…Nam, mężczyznom, powinny podobać się dziewczyny. Jednak wielu mężczyzn ogląda kobiety w kontekście, którego Bóg nie chciał. Internet, telewizja, czasopisma – wszystko to przyczyniło się do stworzenia kultury „ciała-na-żądanie”.

Seksualne pokusy będą ci towarzyszyć przez cale życie. Teraz nadszedł czas, by znaleźć sposób na to, by sobie z nimi poradzić. Gdy pochłaniają cię pragnienia, otwórz tę książkę i zacznij stawać się takim mężczyzną, jakiego chciał Bóg.

Bill Perkins - twórca i prezes Million Mighty Men - organizacji, której członkowie poprzez codzienną modlitwę, czytanie Biblii, rozwój osobistych relacji oraz zachowanie czystości seksualnej pogłębiają swój rozwój duchowy. Jest autorem wielu książek adresowanych głównie do mężczyzn. Z żoną i trzema synami mieszka w West Linn w Oregonie.

Randy Southern - jest pisarzem, autorem ponad 50 książek, w tym ostatniej Creative Bible Lessons in Revelation. Wcześniej był specjalistą ds. rozwoju produktu w agencji PR, a także redaktorem w Scripture Press. Obecnie mieszka z żoną Ann i trójką dzieci w stanie Illinois.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Bill Perkins, Randy Southern
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 175
Wymiar [mm]: 123x195
EAN: 9788379060474
ISBN: 9788379060474
ID: 346549

Zobacz również

Męskie pokusy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...