TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Miłosierny jest Bóg i łaskawy. Modlitewnik

Miłosierny jest Bóg i łaskawy” – oto prawda, którą przybliża nasza publikacja. Zamieszczone w niej modlitwy, prośby o pojednanie i wybaczenie, dopomogą w intensywniejszym praktykowaniu ducha pokuty i skruchy.

Pośród nich wiele zaczerpniętych zostało z Biblii, niektóre utrwalone zostały prastarą tradycją, ale są też pośród nich teksty zredagowane całkiem niedawno.

Szczególne miejsce w naszej publikacji wyznaczyliśmy modlitwom związanym z Bożym miłosierdziem oraz z objawieniami i misją św. Faustyny Kowalskiej. Oby duchowe doświadczenia polskiej mistyczki stały się dla każdego z nas intensywnymi zachętami, przypominającymi, że miłosierdzia Bożego dostąpią miłosierni, zaś Królestwo niebieskie posiądą ubodzy duchem.

Odbiorcy:

  • pragnący własnego nawrócenia
  • poszukujący inspiracji w życiu wewnętrznym
  • świadomi potrzeby pogłębienia wiary

Dlaczego warto sięgnąć po tę książkę?

Czytelnik znajdzie w naszym modlitewniku wiele inspirujących treści, służących podążaniu za wskazaniami papieża Franciszka – „Piotra naszych czasów”, powtarzającego wielokrotnie: „Jeżeli w naszym świecie mamy wrażenie, że brakuje przebaczenia, to nie dlatego, że Bóg przestał nam przebaczać, ale dlatego, że my zapomnieliśmy Go o to prosić!”. Mogą one stanowić dla każdego z nas okazję do intensywniejszego praktykowania ducha umartwienia i pokuty.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Jedność
Autor: Hubert Wołącewicz
Rok wydania: 2017
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 119x162
EAN: 9788379714193
ISBN: 9788379714193
ID: 384571

Zobacz również

Miłosierny jest Bóg i łaskawy. Modlitewnik
13.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...