TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mistrz sprzedaży

Zdecydowałeś się podjąć niełatwą pracę w niełatwych okolicznościach. Konkurencja panoszy się tuż obok, klienci niechętnie wydają pieniądze, a prowizje mogłyby być o kilka procent wyższe. Jednak zawód sprzedawcy jest także jednym z najbardziej satysfakcjonujących zajęć, jakie możesz sobie wyobrazić. Pozwala zmieniać przekonania odbiorców, podsycać ich potrzeby i budować relacje z klientami na zasadach obopólnego zadowolenia.

Marzysz o tym, by Twój kalendarz wypełniły terminy spotkań, rozmowy handlowe kończyły się sukcesem, a zadowoleni klienci udzielali Ci rekomendacji? Aby to marzenie przekuć w rzeczywistość, musisz zmienić tylko jedną rzecz — własne nastawienie.

Ludzie uwielbiają kupować! Niestety, ich stosunek do sprzedawców bywa zdecydowanie mniej entuzjastyczny. Jeśli jednak z natrętnego akwizytora, nastawionego na zysk handlowca czy skupionego na sobie przedstawiciela do spraw kluczowych klientów przeobrazisz się w życzliwego doradcę, ich przekonania diametralnie się zmienią. Dlaczego? Ponieważ każdy pragnie zmiany na lepsze!

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: one press
Autor: Arkadiusz Bednarski
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 328
Wymiar [mm]: 140x208
EAN: 9788324638567
ISBN: 978-83-246-3856-7
ID: 218746

Zobacz również

Mistrz sprzedaży
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...