TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Moc z zaświatów. Jak żyć, żeby nie zauważyć śmierci? Boski Adwokat 2

Twój wyrok - życie wieczne Chrystus wybawił nas od śmierci. Nie przestaniemy istnieć. Nigdy.

Wieczność jest tuż za rogiem. Ale czy naprawdę w nią wierzymy Czy ufamy, że pobyt na ziemi jest zaledwie częścią naszego życia Jak mamy przygotować się na spotkanie z Bogiem A może spotykamy Go codziennie i wieczność zaczyna się już teraz
Mam pewną zdolność czytania tego, co mi się przydarza, jako swoistej przypowieści o Bogu i człowieku. Spóźniony pociąg, nieoczekiwane spotkanie, huragan na Hawajach, czyjaś śmierć lub narodziny, przeczytany wiersz, myśli, słowa, kłótnie, pojednania - wszystko jest częścią jakiejś wielkiej opowieści, która ma dwóch autorów: mnie i Boga. Jak On to łączy potem w jedną całość, pozostanie na zawsze Jego słodką tajemnicą.

Kolejna część trylogii Boski Adwokat to teologia w najlepszym wydaniu, emocjonujące zagadki naszego życia oraz spora dawka niezmiennie zaskakującego humoru.

Paweł Krupa - dominikanin, historyk mediewista, mistrz anegdot, znawca myśli św. Tomasza, były dyrektor Instytutu Tomistycznego. Studiował w Krakowie, Paryżu i Rzymie. W Wydawnictwie WAM opublikował:

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Paweł Krupa OP
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 202x142
EAN: 9788327717245
ISBN: 9788327717245
ID: 454128

Zobacz również

Moc z zaświatów. Jak żyć, żeby nie zauważyć śmierci? Boski Adwokat 2
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...