TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitewnik dla mężczyzn

Ocena:
(17 opinii)

Jest to pięknie wydany zbiór starannie dobranych modlitw, które mogą okazać się przydatne mężczyznom w każdym wieku. Teksty te mogą okazać się pomocne każdemu, gdy zapragnie zwrócić się do Boga, a zabraknie mu własnych słów lub gdy zechce odmówić którąś z tradycyjnych, pięknych modlitw czy wziąć udział we wspólnym nabożeństwie. Książka zawiera modlitwy na różne (w tym bardzo trudne) chwile życia. Są to modlitwy-prośby i nowenny w konkretnych intencjach, a także tradycyjne litanie, hymny, koronki, akty zawierzenia, pieśni oraz cytaty biblijne, pomocne do zgłębiania tajemnic różańcowych, jak i rozważania stacji Drogi Krzyżowej. Jest także tekst Gorzkich Żalów. Modlitewnik posiada imprimatur.

Opinie naszych Klientów (17 opinii)Napisz swoją opinię

Kto wierzy ten doceni

Polecam, książka którą powinien mieć każdy wierzący i praktykujący mężczyzna.

autor opinii: Tomasz

Modlitewnik kupiłam z myślą o moim chłopaku. Zebrane modlitwy pomagają mu w codziennej rozmowie z Bogiem; są pomocą, by w dalszych krokach włączyć modlitwę serca czy własnymi słowami.
Warto.

autor opinii: melenczka

Modlitewnik dla mężczyzn

Mój przyjaciel jest po bardzo ciężkim wypadku. radość odnajduje w modlitwie i Bogu. Dawno nie widziałam żeby prezent sprawił mu taką przyjemność jak właśnie ten Modlitewnik. jego słowa to : to jest takie po prostu dla serca:) myślę że jest to najlepsza recenzja dla tej książki. gorąco polecam!

autor opinii: Lucyna

wspaniały prezent

Kupiłam tą książkę dla wszystkich moich "facetów" tzn.męża,braci i taty na święta.Myślę,że się spodoba.Mi osobiście podoba się się bardzo.

autor opinii: Izabela Florczyk

niezbędnik

nazwałbym to niezbędnikiem każdego modlącego się faceta. Znane wszystkim modlitwy też tu są - dobrze, jeśli są wszystkim znane.

autor opinii: moja ocena

modlitewnik dla mężczyzny

Każdy mężczyzna powinien mieć taki modlitewnik, gorąco polecam :)

autor opinii: Małgorzata

podręczny przewodnik

przydatny w każdej sytuacji. modlitwy na każdą okazję. wszystko w jednym miejscu. do tego przyjazny podręczny format. naprawdę wart polecenia.

autor opinii: Sebastian Chojnacki

O Modlitewniku dla mężczyzn

Ciężko jest napisać opinię o modlitewniku. Nie chodzi tu o zwykłą książkę ale ktoś kto myśli o jego zakupie naprawdę nie rozczaruje się. Chyba właśnie o to w przypadku tego typu chodzi. Zbiór jest naprawdę wyjątkowy i bardzo dziękuje z całego serca tym, którzy go stworzyli.

autor opinii: So Ce

Warto.

Ciekawy zbiór inspiracji do owocnego spędzenia z Bogiem czasu "sam na sam". Mnóstwo pomocnych wskazówek, konkretny układ i dobór modlitw z różnych źródeł i różnego typu, od najprostszych i znanych do nietypowych. Każdy odnajdzie tam cząstkę "swoje"j duchowości. W sam raz dla analitycznego, logicznego, męskiego umysłu:) Mężowi podoba się okładka - niepretensjonalna, stonowana.
Polecamy!

autor opinii: Justyna Sz.

Piekny

Jes dla mnie czyms czego nie moge sobie odmowic przy kazdej niedzielnej modlitwie zawsze jest ze mną

autor opinii: Grzgorz P.

Bardzo dobry prezent dla ważnego w życiu mężczyzny:) kupiłam ją dla chłopaka i bardzo mu się spodobała.. teraz codziennie z niej korzysta, odnalazł tam formy modlitwy właściwe na aktualny okres swojego życia.. Polecam:)

autor opinii: Paulina

Polecam

dużo modlitw przydatnych na co dzień może w każdej chwili zastąpić książeczkę a na dodatek mały format umożliwia łatwe przenoszenie i sięganie po nie go w każdej chwili

autor opinii: Wojtek

Modlitewnik dla męzczyzn

Bardzo dobra książeczka dla mężczyzny w każdym wieku. Warto mieć takie modlitwy w zasięgu ręki. Pomogą w codziennych modlitwach, jak również w trudnych chwilach.

autor opinii: Agnieszka Chudek

Rewelacja

Polecam tę książkę dla każdego, kto potrzebuje przewodnika w rozmowie z Bogiem. Doskonałe modlitwy na każdą okazję. Zamieszczone treści inspirują również do własnych rozmów z Bogiem. Dodatkowo treści zawarte w tej książce są tak dobrane, że może ona zastąpić książeczkę do nabożeństwa. Odkąd otrzymałem przesyłkę, nie rozstaję się z tą książką. POLECAM WSZYSTKIM!!!

autor opinii: Przemysław Szastok

+

bardzo bardzo pomocna

autor opinii: Łukasz W

Polecam dla każdego .

Wspaniała książka , szczególnie dla samotnego , rozwiedzionego mężczyzny czyli kogoś takiego jak ja właśnie .

autor opinii: semperidem

pomocna

jest wiele modlitw i to bardzo pomocnych, myślę że to nie tylko dla mężczyzn jest przeznaczony modlitewnik tylko dla każdego, przydało by się trochę trochę więcej modlitw

autor opinii: Antonio

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: eSPe
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 254
Wymiar [mm]: 125x170
EAN: 9788374823173
ISBN: 978-83-7482-317-3
ID: 164261

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Modlitewnik dla mężczyzn Modlitewnik dla mężczyzn
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...