TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitwa dla alkoholików

Ocena:
(20 opinii)

Ratunek dla zniewolonych. Bez „Siły Wyższej” nikt nie poradzi sobie z nałogiem...

Opinie naszych Klientów (20 opinii)Napisz swoją opinię

Modlitwa dla alkoholikow

"Modlitwa dla alkoholikow" zawiera piękne modlitwy zarówno dla rodziny jak i samej osoby chorej. Jest małych rozmiarów więc można ją zawsze mieć przy sobie. Serdecznie polecam tą ksiazeczke jak również i księgarnie.

autor opinii: Justyna Kowalczyk

książeczka zawiera kilka fajnych modlitw które mam nadzieję naprawdę pomogą wpłynąć na wybór życiowy osób uzależnionych

autor opinii: Gosia

Modlitwa alkoholika

Ksiazeczka dostarczona sprawnie i na czas :)

autor opinii: Marek Berkowski

modlitwa czyni cuda

Cóż, mam nadzieję, że ta mała książeczka pomaga mojemu bratu w dostrzeżeniu, że dar abstynencji, który otrzymał, i nie jest tylko jego zasługą.

autor opinii: Joanna

Modlitwa dla alkoholików

Pomocna książeczka formatu kieszonkowego dla i za alkoholików. Piękne modlitwy dla rodzin dotkniętych problemem alkoholowym. Serdecznie polecam.

autor opinii: Urszula B.

Nadzieja gasnie ostatnia

Jestem żoną alkoholika i Matką szóstki dzieci z biedy i ubóstwa kupiłam Mężowi którego Kocham ten Modlitewnik kieszonkowy. Wręczyłam mężowi i poprosiłam aby miał zawsze przy sobie w portfelu . A gdy poczuje się tak bardzo odrzucony , samotny niech pamięta że ma Modlitewnik przy sobie.i Modli się nieustanńie a pomoc przyjdzie z NIEBA W POSTACI DRUGIEGO cZŁOWIEKA. Warto walczyć o kochana Osobe Modlitewnik działa i widzę jak walczy ze złym a Dobry Bóg Błogosławi mojemu Mężowi .POLECAM

autor opinii: Żona Alkoholika

Modlitwa dla alkoholików

Kupiłam ten modlitewnik z myślą o moim ojcu, który boryka się z problemem alkoholowym od lat. Wierze naszemu Ojcu Niebieskiemu i ufam, że będzie dobrze :)

autor opinii: Ola Owczarek

Kieszonkowe modlitwy

Krótka, zwięzła pozycja, która zawiera kilka podstawowych modlitw dla osób uzależnionych. Przystępna książeczka za niewielkie pieniądze :-)

Serdecznie polecam

Bardzo dobry kontakt z ksiegarnia , prosilam o dolaczenie lisciku do przesylki i liscik dolaczono ! Polecam

autor opinii: Sabina

aprobata

Alkohol to problem wielu Polaków i wielu rodzin, dlatego wszelkie środki pomocy są na wagę złota. Bez modlitwy nie ma zwycięstwa. Tylko ten, kto mocno chwyci Boga. może się podnieść, pozbierać, przemienić.

autor opinii: Wacław Buryła

Polecam ! Książeczkę kupiłam dla znajomego i jest zachwycony.

autor opinii: Monika Janicka

Ta niewielka książeczka w kieszonkowym formacie zawiera szereg modlitw nie tylko dla alkoholików, lecz także dla ich bliskich i przyjaciół. Modlitwy w niej zawarte mogą służyć także podniesieniu na duchu w innych życiowych sytuacjach bólu i ciepienia.

autor opinii: Anna K.

Siła trzezwosci!

Polecam w szczególności tym, którzy mają problem z alkoholem. Ta mała książeczka z modlitwami otwiera serca, gdyż modlitwy są mapisane w taki sposób, iż pomagają człowiekowi otwierać po trochu wnentrze człowieka, zniewolonego przez alkohol.
Wybrałam tę pozycje dla mego ojca i wszystkich najbliższych członków rodziny, by wspierać go w walce z trudna choroba, jaką jest alkoholizm. W tym małym modlitewniczku zawarte są modlitwy dla alkoholika, jak i dla rodziny człowieka chorego.
Człowiek który boryka się z tak trudnym przezwyciężeniem, jakim jest ta "niewola"- wiedząc, że reszta rodziny wspiera go po przez modlitwe ma wieksze i mocniejsze podstawy by trwać w trzezwosci lub z wiekszą wiara dążyć do tego, by poczuc siłę w trzeżwości.

autor opinii: paula b.

Książka w swej treści nie odbiega od dwóch poprzednich.Zawarte w niej modlitwy pokazują,że tylko w Jezusie cała nadzieja nasza i tylko On potrafi to zmienić.Jest tylko jeden warunek - całkowite zaufanie Mu.

autor opinii: Beata Słomkowska

wspaniały modlitewnik pdręczny

autor opinii: JOLANTA KUNDRO

Kupilam ta malenka ksiazeczke z modlitwami dla alkoholika z mysla o bardzo bliskiej mi osobie ktora boryka sie juz od wielu lat z choroba alkoholowa ,mam zamiar wyslac ja jej ....jesli nie przyjmie postanowilam sama modlic sie w jej intencji wlasnie z tej ksiazeczki bardzo fajna ,podreczna ksiazeczka ,ktora zawsze mozesz miec przy sobie Polecam !!!

autor opinii: Marcela Kowalczyk

Polecam!!!!!!

Super ksiazka POLECAM!!! ,a szczegolnie tym ludziom ktorych interesuje zycie ludzi po takich przejsciach jak alkoholizm

autor opinii: Marcela Kowalczyk

Czasem zostaje tylko modlitwa

Książeczkę przeznaczyłam dla znajomej borykającej się od lat z problemem alkoholowym. Podziękowała i powiedziała, że modlitewne wsparcie jest jej bardzo potrzebne. Teraz ja się modlę, żeby jej pomogło....

autor opinii: Janina Nowicka

Modlitwa dla i za alkoholików

Ciekawa broszurka z modlitwami dla , ale i za alkoholików. Godna polecenia również dla współmałżonków i dzieci chorego.

autor opinii: Beata

Modlitwa dla alkoholików.

"Szczęść Boże " Miesiąc temu zamówiłam w księgarni Tolle.pl, książeczkę "Modlitwa dla alkoholików . Mini modlitewnik jest bardzo dobry , zawarte w nim modlitwy spełniają oczekiwane wymogi,polecam i zachęcam do modlitwy . Bóg zapłać. Pozdrawia K.R.

autor opinii: Krystyna Radke

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Winfried Wermter CPPS, Misjonarze Krwi Chrystusa
Rok wydania: 1995
Ilość stron: 32
Wymiar [mm]: 75x105
EAN: 9788390302164
ISBN: 83-903021-6-0
ID: 130386

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Modlitwa dla alkoholików Modlitwa dla alkoholików
1.78 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...