TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Tom 1. Wprowadzenia do modlitwy Słowem na wszystkie dni roku liturgicznego

Ocena:
(21 opinii)

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień to seria czterech książek, będących wprowadzeniem do modlitwy, ale także czytań i Ewangelii w danym dniu.

Książka jest praktyczną pomocą dla tych, którzy pragną na co dzień rozeznawać wolę Bożą w Jego Słowie. Proponowane w niej rozważania mają charakter prostych pytań - impulsów, związanych z Ewangelią czytaną przez Kościół w dany dzień. Jej autor, ksiądz Krzysztof Wons, znany i ceniony rekolekcjonista, prowadzi Czytelnika do serca ewangelicznego tekstu, by mógł skonfrontować z nim swoje życie.

Opinie naszych Klientów (21 opinii)Napisz swoją opinię

"Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 1 Okres Adwentu i Bożego Narodzenia"

Polecam tą pozycję. Ks. Krzysztof Wons bardzo wnikliwie przybliża Ewangelię.

autor opinii: Krystyna Dycha

polecam

Polecam w 100 % Napisane w prosty dostepny sposob.Szybka wysylka

autor opinii: Joanna

bardzo dobra

Bardzo pomoce w codziennej modlitwie Ewangelią. Bardzo dobry podział na dnie, tygodnie i roki liturgiczne - ułatwia to szukanie konkretnego czytania. W końcu znalazłam książke,która pomaga mi się modlić! :)

autor opinii: Justyna Sarosiek

Podoba mi sie

Książka bardzo pomocna, aby nauczyć sie modlić Słowem Bozym

autor opinii: Ewa Misztal

Podoba mi sie

Książka bardzo pomocna, aby nauczyć sie modlić Słowem Bozym

autor opinii: Ewa Misztal

Długofalowa inwestycja

Dokupiłam brakujący mi tom Modlitwy ewangelią na każdy dzień. To dobra inwestycja w pogłębianie relacji z Bogiem. Rozważania zawarte w książkach są pomocne nie tylko w codziennym czytaniu Ewangelii .Wykorzystuję je do prowadzenia medytacji dla większej grupy osób na dniach skupienia. Sprawdzą się też bardzo dobrze w obecnym okresie 40 dni wielkiego postu, które warto przeznaczyć na zatrzymanie się w tej niepojętej gonitwie życiowej, która przyspiesza z dnia na dzień prowadząc do bezmyślnej wegetacji. To komplet książek aktualnych cały rok.
Dziękuję za magnetyczną zakładkę i osobisty dopisek:Miłej lektury.

autor opinii: Beata

NAJLEPSZA KSIĘGARNIA

Gdy książka do mnie doszła...
ZANIEMÓWIŁAM!
Na mojej twarzy pojawił się wielki uśmiech, gdy zobaczyłam ODRĘCZNIE napisaną karteczkę: MIŁEJ LEKTURY!
Nie odbyło się też bez gratisów :))
SERDECZNIE POLECAM!

autor opinii: Ola Franczeska

gorąco polecam

Wielu z nas czyta Biblię, jednak nie każdy ją rozumie. Ta książka pozwoliła mi zrozumieć tekst Ewangelii. To tak, jakbyś miał coaching. W oparciu o tekst Ewangelii zadawane są pytania, które powinieneś przemyśleć i sobie na nie odpowiedzieć na modlitwie. Pozwala to poznać lepiej siebie i zbliżyć się przez Jezusa do Boga. Mnie bardzo pomaga takie podejście. Niektóre pytania są trudne, ale tylko przez odpowiedź na trudne pytania, chęć zmiany i określenie nowych celów możemy pójść dalej. Wierzę, że ścieżką wytyczoną przez Słowo. Gorąco polecam wszystkim, którzy poszukują odpowiedzi na ważne pytania

autor opinii: Monika

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień T. 1 Okres Adwentu i Bożego Narodzenia autor: Ks. Krzysztof Wons SDS

To jest książka gdzie autor kieruje nasze myśli, na ścieżkami jakimi powinna iść nasza rozmowa z Bogiem. W skupieniu, w słowach Pisma Świętego, kśiążka pomaga nam zrozumieś, co Bóg chce nam powiedzieć i jaka powinna być nasza odpowiedź, i pokazuje nasza zobowiązania wobec wielkiego miłosierdzia Boga do stworzenia. Jestem bardzo zadowolony z posiadania tej książki. Polecam wszystkim, kto chciałby z Pismem Świętym w danym dniu prowadzić owocną rozmowę z Panem Bogiem i wyrazić swą wdzięczność za swoje życie, i za to co otrzymaliśmy od naszego Stwórcy. E. Ch.

autor opinii: Edward Choina

opinia

Zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie. Jestem zadowolona z usług tej księgarni.

autor opinii: Ewa

spotkać Pana

Bardzo przydatna pozycja pomaga zbliżyć się do Boga i Go doświadczyć w swoim życiu. Kwestie które są tam omawiane są bardzo osobiste trafiają do serca. Osobiście polecam.

autor opinii: Monika Karczewska

wszystkie 4-ry tomy b.dobre szczeg dla ludzi ze wspólnot gdzie jest modlitwa ewanelią b. to pomaga

autor opinii: anna nowak

ok

super

autor opinii: pawel gajewski

Modlitwa Ewangelią

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień to idealny wstęp do zadań czekających na mnie w codzienności. Każdego ranka zanurzam się w słowo kierowane do mnie przez mojego Kochanego Ojca który po prostu wszystko wie lepiej i ma dla mnie doskonały plan. Codzienne rozważanie Słowa Bożego to powiew Ducha Świętego który uczy nie przeszkadzać Panu Bogu. "Modlitwa Ewangelią na każdy dzień" to doskonała pomoc w realizowaniu a często też i zrozumieniu Bożego planu względem mnie. Gorąco polecam wszystkie tomy.

autor opinii: Ryszard Kabala

Rewelacja!! :)

Witam;)
Miałam możliwość przeczytania innych książek ks. K. Wonsa i nigdy sie nie zawiodłam biorąc pod uwagę treści.. Modlitwa Ewangelia na każdy dzień w okresie adwentu i Bożego Narodzenia w dużym stopniu pozwoliła przygotować się do narodzenia Jezusa- narodzenia w sercu..Ta książka naprawdę umożliwia poznanie Słowa Bożego i rozważyć i w sposób prosty przełożyć to na nasze życie we współczesnym świecie.. POLECAM!!!;))

autor opinii: Julka

Modlitwa Ewangelią na każdy dzień wszystkie 4 Tomy są świetne. Sam z nich korzystam, a ostatnio zostały wysłane do USA. Osoba zamawiająca mówiła, że to jest pozycja na którą czekał; rozważają Ewangelię w grupie biblijnej

autor opinii: ks. Adam Stawarz

KSIAZKE NAKUPILAM W TRAKCIE TRWANIA ADWENTU,ZOBACZYLAM JA U ZNAJOMEJ I POSTANOWILAM KUPIC,BO MA PRZYSTEPNA TRESC I POMAGA GLEBIEJ PRZEZYC OKRES ADWENTU,MIMO WIELU OBOWIAZKOW,ZNALAZLAM CZAS NA ZGLEBIANIE TRESCI PRZEZNACZONEJ NA KAZDY DZIEN,CZYTAJAC NA GLOS,BY MAZ ROWNIEZ BRAL UDZIAL W ROZWAZANIU SLOWA BOZEGO.POLECAM JA INNYM,MAM ZAMIAR NABYC ROWNIEZ NA OKRES WIELKIEGO POSTU .

autor opinii: MARIA SMENTOCH

Polecam

Książka jest naprawdę piękna. Bardzo "porządkuje" życie duchowe.

autor opinii: Dorota

Modlitwa Ewangelią o. Wonsa

Bardzo polecamy! Obydwoje z mężem codziennie korzystamy z myśli i pytań proponowanych do rozważań Ewangelii z dnia. Wiele nowych treści, zaskakujących spojrzeń na teksty i treści znane od dawna. Opinia ta dotyczy również pozostałych trzech części tego cyklu.

autor opinii: Agnieszka Malinowska

Bardzoi dobra pozycja

Jestem osobiście bardzo zadowolona z Modlitwy Ewangelią na każdy dzień, pozwoliła mi dobrze przygotowac sie do świąt. Jest bardzo czytaelna

autor opinii: Magdalena skurzynska

Modlitwa Ewangelią

Seria ksiażek ks. Krzysztofa Wonsa pt."Modlitwa Ewangelią na każdy dzień" przeznaczona jest dla każdego, kto chce medytować nad Słowem Dobrej Nowiny. Poprzez krótkie refleksje, wnioski i pytania autora niezwykle pomaga w codziennym rozmyślaniu. Widać tu doświadczenie wiary ks. Wonsa, którym chce się on podzielić z innymi.

autor opinii: Robert Kalbarczyk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: ks. Krzysztof Wons SDS
Rok wydania: 2006
Ilość stron: 140
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788360082874
ISBN: 83-60082-87-1
ID: 58373

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Tom 1. Wprowadzenia do modlitwy Słowem na wszystkie dni roku liturgicznego Modlitwa Ewangelią na każdy dzień. Tom 1. Wprowadzenia do modlitwy Słowem na wszystkie dni roku liturgicznego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...