TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mój przyjaciel Jezus. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Album (+ gra komputerowa Dawid)

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest dla Twojego dziecka jednym z najważniejszych dni dzieciństwa. Spotkania, katechezy, próby, pierwsza spowiedź, uroczysta Msza Święta, przyjęcie komunijne, biały tydzień i inne wydarzenia sprawiają, że dziecko bardzo przeżywa swoje pierwsze, pełne spotkanie z Jezusem.

Nie wolno utracić tych chwil. Warto je zapamiętać i utrwalić, aby w przyszłości mogły przypominać dziecku o tym, że należy ono do Chrystusa. Nieocenioną pomocą jest ten album. Można w nim zapisać najważniejsze wydarzenia, opisać radosne chwile i wkleić pamiątkowe zdjęcia.

Do albumu dołączona jest płyta CD z przygotowaną specjalnie dla dzieci pierwszokomunijnych grą komputerową DAWID. Grając w nią dzieci poznają życie i bohaterskie czyny króla Dawida oraz przeniosą się w fascynujący świat Biblii. Pomagają Dawidowi uratować jego królestwo, wraz z nim uczą się odpowiedzialności, troski o najbliższych, odważnego podejmowania trudnych wyzwań oraz wytrwałości. Twoje dziecko czeka wiele bardzo ciekawych przygód.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: ks. Wojciech Kuzioła SSP, Małgorzata Wilk
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 48
Wymiar [mm]: 155x235
EAN: 9788377971697
ISBN: 978-83-7797-169-7
ID: 253751

Zobacz również

Mój przyjaciel Jezus. Pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Album (+ gra komputerowa Dawid)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...