TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Most przeznaczenia

Ocena:
(3 opinii)

Dla środowiska Hollywood lat 50-tych XX wieku Lena Scott jest najgorętszą wschodzącą gwiazdą srebrnego ekranu od czasu Marilyn Monroe. Niewielu zna jej prawdziwe imię - Abra. Jeszcze węższe grono wie, jaką cenę zapłaciła, żeby w końcu poczuć się kimś.

Dla kaznodziei Ezekiela Freemana, Abra na zawsze pozostanie małą dziewczynką, która skradła jego serce tej nocy, kiedy znalazł ją, kwilącego noworodka, pod mostem na obrzeżach miasteczka Haven.

Zeke i jego syn, Joshua - najbliższy przyjaciel Abry - obserwują, jak wyrasta ona na egzotyczną piękność. Jednak Zeke wie, że okoliczności towarzyszące jej narodzinom pozostawiły w jej sercu głęboką ranę, ranę, która czyni ją podatną na wdzięki niegrzecznego chłopca, który obietnicą miłości zwabia ją do "Fabryki Snów".

Hollywood wydaje się być oddalone o setki mil od Haven, a naiwna Abra szybko przekonuje się, czego oczekuje się od ambitnej dziewczyny z błyskiem nadziei w oczach.

Niestety, sława niesie za sobą wysoką cenę. Abra spaliła za sobą wszystkie mosty, aby osiągnąć to, co wydawało się być spełnieniem jej marzeń. Teraz chciałaby tylko wrócić do domu.

Jest to przykuwająca uwagę i długo oczekiwana opowieść o pokusie, łasce i bezwarunkowej miłości. Autorka bestsellerów w rankingu New York Times, Francine Rivers przedkłada czytelnikom kolejną fascynującą powieść w wielkim wydaniu.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam!

Dobra książka, jak pozostałe tej autorki, warto przeczytać, chociaz po to, aby zastanowić sie nad wartościami w swoim życiu! Polecam!

autor opinii: Katarzyna

Most przeznaczenia

Wspaniała ksiażka nie można się od niej oderwać Jest to kolejna ksiązka tej autorki którą przeczytalam jestem zachwycona polecam wszystkim.

autor opinii: Dorota

"Most przeznaczenia"

Polecam kolejną pozycję znanej autorki. Nie zawiodłam się. Ciekawa fabuła przykuwa do fotela. Powieść pełna wartości. Tytułowy most jest symbolem porzucenia i nadziei. Na tym moście spotykają się wiara z nadzieją i bezwarunkową miłością. Oczywiście te wszystkie wartości odnajdujemy w postawach bohaterów powieści. Losy głównej bohaterki Abry pokazują jak ważne dla rozwoju dziecka i młodego człowieka jest obcowanie z wartościami i treściami religijnymi, z prawdziwymi świadkami wiary. To One mają moc wydobyć tytułową Abrę z moralnego upadku po ucieczce z domu. Dźwięczą w jej duszy i sercu, budzą tęsknotę za dawnym życiem. Powracają w słowach pieśni religijnych wyuczonych na pamięć i śpiewanych w kościele. Książka pobudza do refleksji nad własnym życiem, zwłaszcza w kontekście osądzania bliźnich. Zwraca uwagę na moc słowa, które naszymi ustami może bliźniego zabić, pozbawić nadziei i odrzeć z godności. A Boże Słowo jest żywe i przywraca to co przez grzech tracimy - łączność z Bogiem. Bóg lubi posługiwać się człowiekiem żeby dotrzeć do innego człowieka. Również o tym jest ta powieść o odkrywaniu woli Bożej w swoim codziennym życiu i pragnieniu służenia drugiemu człowiekowi. Polecam tę powieść jak i każdą inną tej autorki.

autor opinii: Anna Piekarska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Szaron
Autor: Francine Rivers
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 610
Wymiar [mm]: 145x210
EAN: 9788363271329
ISBN: 978-83-6327-132-9
ID: 293906

Zobacz również

Most przeznaczenia
44.90 zł
39.37 zł
Oszczędzasz 5.53 zł (12%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...