TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Myśli (+ VCD z filmem biograficznym o ks. Alberione)

Wybór myśli ks. Alberione, nowego Błogosławionego, ukazuje się po raz pierwszy drukiem w języku polskim. Jest to dar, który członkowie Towarzystwa Świętego Pawła, żyjący i działający na ziemi polskiej, pragną złożyć na ręce swoich Rodaków.

"Myśli" te są fragmentami zaczerpniętymi z pism i wypowiedzi, które ks. Alberione kierował do zakonników i zakonnic założonych przez siebie zgromadzeń, a także do osób świeckich. W ten sposób Założyciel starał się formować ich w wierze i w duchu apostolskim, a w sposób szczególny kształtować ich na miarę "św. Pawła żyjącego dzisiaj".

Poruszone w "Myślach" zagadnienia nie mają charakteru ściśle religijnego. Możemy znaleźć w nich różnorodność i mądrość dalekosiężnego spojrzenia, które rozciąga się od tajemnicy Boga po najbardziej konkretne realia życia. Zawarta w tych myślach mądrość jest owocem długiego życia Bożego Męża, który przeszedł przez różnego rodzaju doświadczenia osobiste, społeczne, ekonomiczne i duchowe... Charakterystyczną cechą tego zbioru "Myśli" jest niesłychana szczerość i przenikliwość obserwacji.

Do książki dołączona jest płyta VCD z biograficznym filmem dokumentalnym o ks. Jakubie Alberione.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: bł. Jakub Alberione
Ilość stron: 225
Wymiar [mm]: 150x150
EAN: 9788371687747
ISBN: 83-7168-774-5
ID: 10825

Zobacz również

Myśli (+ VCD z filmem biograficznym o ks. Alberione)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...