TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Najpiękniejsza historia świata. Ewangelia opowiedziana przez babcię

Ocena:
(3 opinii)

Ta historia zdarzyła się naprawdę. To historia Jezusa z Nazaretu i małego chłopca, Piotrusia. Wieczorami, na dobranoc, babcia Natalia opowiadała o życiu Jezusa swojemu wnuczkowi Piotrusiowi. Tak powstała Ewangelia opowiedziana przez babcię.

Dla Piotrusia ta historia stała się najbardziej zajmującą i pasjonującą. Każde dziecko będzie jej słuchać z zapartym tchem, a i Ciebie wzruszy ona i może trochę rozbawi. Poznaj wspólnie z dzieckiem najpiękniejszą historię świata!

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Będę czytać ją wnuczce tylko musi trochę podrosnąć. Bardzo dobra książka

autor opinii: Bogumiła P

Polecam!

Tę piękną książkę dostałam na moją własną Komunię Świętą i był to najlepszy ze wszystkich prezentów. Czytałam ją na okrągło - babcia opowiada w niej wnukowi historie z Biblii, a chłopiec jak to dziecko, prosi o wyjaśnienia, które otrzymuje w ciekawej i przystępnej dla dziecka formie. Tak uwielbiałam tę książkę, że zabierałam ją ze sobą wszędzie. Wreszcie zostawiłam ją na ławce w parku, a gdy po nią wróciłam już jej nie było. Dziś przypadkiem natknęłam się na nią na tej stronie. Oczywiście zamawiam. Dla moich dzieci i chrześniaków :)

autor opinii: Kinga Kurpias

dobry tekst....

Dobry tekst, a takich nigdy za wiele w przybliżaniu Wnukom (jestem Babcią) tej najpiękniejszej historii świata. Tłumaczenie dobre, choć na razie niewiele przeczytałysmy (ja i Wnusie).

autor opinii: Krystyna Szczesniak

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Natalia Forte
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 205x275
EAN: 9788374249799
ISBN: 978-83-7424-979-9
ID: 213265

Zobacz również

Najpiękniejsza historia świata. Ewangelia opowiedziana przez babcię
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...