TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Naród wierny Maryi

Maryja od początku istnienia naszego państwa w szczególny sposób zagościła w sercach Polaków. Ten album to swoiste świadectwo zawierzenia się opiece Matki Bożej, której kult na ziemiach polskich nierozerwalnie spleciony jest z historią naszego kraju.

Wszystkie wzniosłe i dramatyczne chwile oddania polskich serc Maryi ilustrowane są bogato historycznymi dokumentami, obrazami oraz fotografiami.

Poznając i przypominając sobie te wydarzenia, każdy będzie mógł zaświadczyć, że jego serce również jest wierne Najświętszej Pannie i gotowe do realizacji złożonych ślubów. Ta wiedza niech będzie spełnieniem obowiązku przekazania wiary oraz czci do Bogurodzicy przyszłym pokoleniom.

W Nadzwyczajnym Roku Świętym Bożego Miłosierdzia, w 1050 rocznicę chrztu Polski, w 60-lecie odnowienia Ślubów Jasnogórskich powtarzajmy: „Królowo Polski, przyrzekamy”.

Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego pozostają nadal zadaniem do wypełnienia. Nadszedł czas na rachunek sumienia – odpowiedź na pytanie, w jakim stopniu realizują je kolejne pokolenia, jak wypełnia je każdy z nas.

Jarosław Szarek

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 80
Wymiar [mm]: 210x295
EAN: 9788375698879
ISBN: 9788375698879
ID: 356896

Zobacz również

Naród wierny Maryi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...