TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Naśladowanie Chrystusa

Ocena:
(1 opinii)

"Naśladowanie Chrystusa" jest po Piśmie Świętym chyba najbardziej rozpowszechnioną książką chrześcijańską. Mimo, że powstała kilkaset lat temu, nadal pozostaje skarbnicą myśli, rad duchowych i zasad moralnych aktualnych dla dzisiejszego odbiorcy.

Za historykiem literatury Piotrem Chmielowskim proponujemy, by nagrań nie słuchać jednym tchem, od początku do końca. Niezwykle owocne okazuje się wybieranie "na chybił trafił".

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

bardzo polecam

Jestem zaskoczona jak, przystępnie i jasno Tomasz Kempis wyjaśnia bardziej i mniej znane zagadnienia z religii katolickiej. Słuchając audiobuka wciąż towarzyszyła mi myśl, że mogę naśladować Chrystusa, nie jest to nieosiągalne, ale dostępne dla zwykłego chrześcijanina z odrobiną dobrej woli. W wielu przypadkach "otwierałam oczy", czemu dopiero teraz i dopiero z tej pozycji dowiedziałam się o sprawach, o których dorosły praktykujący chrześcijanin powinien się dowiedzieć w katolickim domu, na religii lub w kościele, jednak potrzeba odrobinę dobrej woli i chęci dowiedzenie się czegoś więcej.

autor opinii: Zofia

Informacje techniczne

Wydawca: WAM
Autor: Tomasz a Kempis
EAN: 9788375059977
ID: 212945

Zobacz również

Naśladowanie Chrystusa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...