TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Networking dla osób które go nie cierpią

Możesz jadać samotnie... i odnosić spektakularne sukcesy.

Czy wolisz leczenie kanałowe niż pogawędkę z grupą obcych osób? A samo wyrażenie "świetny kontakt z salą" sprawia, że wycofujesz się do swoich czterech ścian? Czy rozmowy na błahe tematy są dla ciebie dużym problemem?

Devora Zack była niegdyś taka jak ty. Mówiąc zaś szczerze, jest taka do dzisiaj. A jednak stała się skuteczną konsultantką, która każdego roku przemawia do tysięcy ludzi, nie zmieniając przy tym swojej osobowości. Wręcz przeciwnie.

Devora życzliwie analizuje, a potem definitywnie obala "zakurzone stare zasady" standardowych networkingowych porad. Nie musisz stawać się ekstrawertykiem klepiącym innych po plecach, ani nawet uczyć się go udawać.

Choć brzmi to niewiarygodnie, te same cechy, które sprawiają, że nie znosisz networkingu, mogą zostać wykorzystane w kształtowaniu postawy przewyższającej tradycyjne techniki. Jest to inny, a jednocześnie bardzo skuteczny sposób nawiązywania kontaktów.

Networking umożliwia ci osiąganie celów, które są dla ciebie najważniejsze. I wcale nie musisz przyjmować stylu niezgodnego z tym, kim jesteś.

"Nie spotkałam jeszcze osoby, która nie wyniosłaby ogromnych korzyści z nauki nawiązywania kontaktów na swoich własnych warunkach" - pisze Devora Zack. "Nie odniesiesz sukcesu poprzez negowanie własnego, naturalnego temperamentu. Osiągniesz go, gdy będziesz współpracował ze swoimi atutami".

Konkretny i praktyczny przewodnik po przerażającym temacie. Devora Zack bierze czytelnika za rękę i bez większego wysiłku oprowadza go po świecie networkingu z mieszanką humoru i zdrowego rozsądku.

Howard Wiener,
wiceprezes Global Tax Research and Planning, Marriott International Inc.
Czy pamiętasz, kiedy networking był fajny i skuteczny? Ja nie, ale dzięki tej książce w końcu taki się stał.

Rachel Lam,
wiceprezes i dyrektor zarządzania grupowego, Time Warner Investments
Devora fachowo łączy głęboką mądrość z błyskotliwą inteligencją, by rozwikłać skomplikowane problemy biznesowego networkingu. Chętnie poeksperymentuję, stosując jej skuteczne strategie.

Walter McLean,
były sekretarz stanu w Kanadzie

Devora Zack, prezes firmy Only Connect Colsulting, Inc., świadczy specjalistyczne usługi w zakresie konsultingu i coachingu. Przeprowadziła szkolenia dla ponad stu firm, między innymi dla Departamentu Edukacji Stanów Zjednoczonych, Cornell University, Smithsonian Institution, SAIC, America Online oraz dla Biura patentów i znaków handlowych USA.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Logos
Autor: Devora Zack
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 240
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363488390
ISBN: 9788363488390
ID: 300754

Zobacz również

Networking dla osób które go nie cierpią
45.59 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...