TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nieporównywalnie piękna

Żeby być piękną, nie wystarczy tylko wiedzieć w co się ubrać. Trzeba odnaleźć klucz swojego indywidualnego piękna wewnętrznego, a dopiero później na nim zbudować styl, który zobaczą inni.

„Nieporównywalnie piękna” to książka o poszukiwaniu i odkrywaniu prawdziwego kobiecego piękna. To esencja doświadczeń zawodowej projektantki, która od dwudziestu lat świadomie buduje swój styl i pomaga innym kobietom go znaleźć. Zawsze robi to w dwóch nierozłącznych etapach:

  1. Pomaga kobietom odnaleźć piękno wewnętrzne. To czas poszukiwania tego „jaka jestem wewnątrz”, po to, by „odzwierciedlić to na zewnątrz”. To kluczowy etap do przemiany wizerunku, w którym kobieta czuje się naprawdę dobrze.
  2. Podpowiada, jak wyrazić siebie na zewnątrz poprzez odpowiedni dobór fryzury, makijażu, ubioru i dodatków.

Każda kobieta ma takie same szanse, aby stworzyć własny styl i dzielić się swoim pięknem. Jedyne, czego potrzebuje, to podstawowa wiedza, wiara we własne siły, miłość do swojego ciała i wdzięczność za kobiecość, którą obdarzył ją Bóg.

Autorka w kilku krokach pokazuje, jak sama możesz zacząć dbać o swój wygląd, sposób ubierania i zmienić swoje życie na pełniejsze i bardziej radosne, bez względu na to, ile masz pieniędzy, na jakim etapie życia jesteś, czy jaką masz sylwetkę.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Gloria 24
Autor: Joanna Tor-Gazda
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 200
Wymiar [mm]: 135x195
EAN: 9788394014834
ISBN: 9788394014834
ID: 317655

Zobacz również

Nieporównywalnie piękna
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...