TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Niezapisana opowieść. Nikt nie jest samotną wyspą

Archipelag Dziesięciu Tysięcy Wysp to doskonałe miejsce dla każdego, kto szuka schronienia przed światem. Piękne otoczenie i dwie solidne łodzie pozwalają wieść spokojny żywot z dala od ludzi.

Bezproblemowe życie głównego bohatera zmienia prośba, z jaką zwraca się do niego ktoś, komu nie może odmówić. Ma pomóc sławnej aktorce, która znajduje się na skraju samozniszczenia. Kobieta głęboko zraniona, po nieudanych próbach samobójczych, zamknięta w sobie, nie widzi sensu dalszej egzystencji.

Sundey może wskazać jej drogę wyjścia z tej sytuacji i sposób na rozpoczęcie nowego życia pod warunkiem, że ona sama najpierw zmierzy się z własną przeszłością.

Urzekająca powieść, w której bohaterowie w piękny sposób stawiają czoła ranom przeszłości i budują przyszłość na fundamencie wiary, przyjaźni oraz wdzięczności.

Urzekająca powieść… Charles Martin po mistrzowsku połączył wszystkie wątki, a całość zachwyca. Wyraziście zarysowani bohaterowie w piękny sposób stawiają czoło ranom przeszłości i budują przyszłość na fundamencie wiary, przyjaźni oraz wdzięczności.

ELIN HILDERBRAND, autorka "Beautiful day"

Charles Martin jest absolwentem literatury angielskiej i dziennikarstwa. Żonaty, ma trzech synów. Mieszka w Jacksonville, na Florydzie. Jest autorem cieszących się dużą popularnością w USA powieści, np. "Kiedy płaczą świerszcze", "Piorun i deszcz", "Otuleni deszczem", "Pomiędzy nami góry", "W pogoni za świetlikami".

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Charles Martin
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 400
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788377972861
ISBN: 978-83-7797-286-1
ID: 307829

Zobacz również

Niezapisana opowieść. Nikt nie jest samotną wyspą
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...