TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nocny złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt

„Nocny Złodziej” to niezwykłe słowo o. Adama Szustaka, które w grudniu 2012 roku obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w mocy błogosławieństwa. W ciągu miesiąca rekolekcji wysłuchano 500 000 razy.

Zestaw stanowi książka pt. "Nocny Złodziej" oraz dwie płyty z pełnym nagraniem rekolekcji [CD mp3 i DVD].

Daj Bogu TERAZ działać w swoim życiu! Idea rekolekcji opiera się na tym, że kiedy słuchamy Bożego Słowa, Bóg chce natychmiast przychodzić do nas i działać. Każda część rekolekcji ukazuje jakiś rejon naszej słabości, grzechów albo pragnień i marzeń o szczęściu.

Pokazuje Boga, który TERAZ chce działać, uwalniać i obdarzać łaską. Nie ma tutaj mówienia o teorii, ale jest próba wprowadzenia w życie Bożych wskazań tu i teraz.

Rekolekcje dzielą się na dwie części: Pierwsza to 9 filmów poruszających krótko, ale precyzyjnie tematy związane z poszczególnymi obszarami naszego życia. Każdy odcinek kończy się wspólną modlitwą. Jest to wołanie, aby Bóg zaczął działać tu i teraz w Twoim życiu.

Na drugiej płycie znajdują się 3 kazania i 3 długie konferencje z licznymi przykładami, które z łatwością można odnieść do swojego życia.

Nieocenioną pomocą przy słuchaniu nagrań jest książka ze specjalnie napisanym komentarzem o. Adama oraz fragmenty z Pisma Świętego, o których mowa w nagraniach.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Rafael
Autor: o. Adam Szustak OP
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 36
Wymiar [mm]: 132x180
EAN: 9788393458288
ISBN: 9788393458288
ID: 320710

Zobacz również

Nocny złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...